Formalizada Servicios

Licitació del servei de retirada de vehicles de la via pública de Cambrils en un sistema 24/7 tant de retirada com de retorn de vehicles.

Expediente: LO-2502

Contrato de servicios formalizado por Aparcaments i Mobilitat de Cambrils, Societat Limitada Municipal en Tarragona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 4 años. Categoría CPV 50118110. Adjudicado el 18 feb 2026 a Builders 2015 SL. Se recibió 1 oferta.

409.285
Presupuesto base
1.637.141
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
50118110
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
20 mar 2026, 09:04
Fecha límite
22 dic 2025, 23:59
Duración
4 años

Adjudicación

Adjudicatario
Builders 2015 SL
NIF
B55670152
Importe
409.285
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 20 mar 2026, 09:04
Anuncio de Pliegos 20 mar 2026, 09:04
Fin Plazo Presentación 22 dic 2025, 23:59
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización 18 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 21 mar 2026, 04:24

Mismo sector y zona (50 en Tarragona)

Abierta HCA 006/2026

Servei integral de reprocessament d'endoscopis per al Bloc Quirúrgic de l'Hospital Comarcal d'Amposta, SAM.

126.500 €

Abierta 20260713

mantenimiento preventivo, normativo y correctivo de las instalaciones de baja tensión y de los sistemas de protección contra rayos en los edificios de Reus Mobilitat i Serveis, SA y en los centros educativos de Reus.

122.436 €

Abierta CO-CV-26-005

Servicio mantenimiento de los equipos de elevación para la instalación nuclear Vandellós I

136.599 €

En evaluacion EXP 28-2026

L'objecte del present contracte és el lloguer, transport, instal·lació, posada en servei, manteniment i retirada d'un grup electrogen destinat a garantir el subministrament elèctric de suport a les instal·lacions de la Fase II de l'Institut Català d'Investigació Química (ICIQ).

29.500 €

En evaluacion 5869/2026

Servei de grua, retirada de vehicles de la via pública i dipòsit de vehicles al municipi de Cunit

91.883 €

En evaluacion 1344/2026

Servei d’immobilització,arrossegament, transport i retirada, mitjançant una grua de pales, dels vehicles de les vies i espais públics de competència de l’Ajuntament de l’Ampolla, que interfereixin o obstaculitzin greument, directa o indirectament, la circulació d’altres usuaris de la via o aquells que suposin un risc per a la seguretat de les persones o dels béns i dels vehicles abandonats, i si procedeix el seu trasllat al dipòsit municipal de vehicles o al lloc que designi la Policia Local de l’Ampolla, d’acord amb la forma, condicions i l’abast determinats en el plec de prescripcions tècniques.

7.942 €

Adjudicada SE 04/27

Servei de manteniment preventiu i correctiu de l’equip XPS PROVENX-NAP (SPECS) ubicat al Servei de Recursos Científics i Tècnics (SRCiT) de la Universitat Rovira i Virgili

130.000 €

En evaluacion 15-2026

Servei de manteniment tècnic legal en mitja tensió, baixa tensió i realització de termografies, per a la planta de SIRUSA

39.508 €

En evaluacion 1447/2026

Acord marc per a l’homologació de proveïdors del servei de manteniment de la flota de vehicles de l’EPEL Nostraigua a Mont-roig del Camp

29.999 €

Adjudicada 424/2026 G626

Servei de manteniment preventiu i correctiu de camions, tractors i altra maquinària específica (remolcs, carretilles, elevadores, etc. ) i pneumàtics de la Brigada Municipal

20.661 €

Más licitaciones de Aparcaments i Mobilitat de Cambrils, Societat Limitada Municipal