Adjudicada Servicios

Licitació del servei de neteja viària i de platges

Expediente: 7409/2025

L’objecte del contracte és la prestació del servei de neteja viària als nuclis de Les Cases d’Alcanar i Alcanar Platja, i la neteja de platges del municipi d’Alcanar. La descripció detallada del servei, així com la resta de requeriments amb les que caldrà executar-lo, es recullen al plec prescripcions tècniques.

965.386
Presupuesto base
72.600
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Alcanar, Tarragona (Cataluña)
Publicación
11 abr 2026, 14:46

Organismo contratante

Ajuntament d'Alcanar

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 11 abr 2026
Anuncio de Pliegos 11 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 30 jun 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 jul 2026, 12:14

Más licitaciones de Ajuntament d'Alcanar

En la misma provincia (Tarragona)