Abierta Sin plazo publicado Servicios

LICITACIÓ DEL SERVEI DE NETEJA VIÀRIA

Expediente: 3952/2025

L’objecte del Plec és el de definir les condicions tècniques i organitzatives per a la contractació del servei de neteja viària. - Inclou totes les tasques de manteniment i higiene de la via pública, carrers, places, voreres, escocells i zones enjardinades. - També incorpora serveis complementaris com neteja amb aigua, recollida de fulles, neteja de mercats i d’actes públics, i retirada d’animals morts. El servei es realitzarà ajustant-se a les característiques, requeriments, objectius i altres condicions establertes en els plecs de prescripcions tècniques.

58.255
Presupuesto base
58.255
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Catalunya (Cataluña)
Publicación
13 mar 2026, 15:14
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Ajuntament de l'Arboç

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 mar 2026
Anuncio de Pliegos 13 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 13 may 2026, 12:14

Más licitaciones de Ajuntament de l'Arboç

Abierta 601/2025

LICITACIO DE LES OBRES DE MILLORA ENERGÈTICA, TÈRMICA I ACÚSTICA DEL CENTRE POLIVALENT

336.026 €

Abierta 3760/2025

LICITACIÓ DE LES OBRES DE RENOVACIÓ DE LA GESPA ARTIFICIAL DEL CAMP DE FUTBOL MUNICIPAL

165.092 €

Abierta 593/2025

LICITACIÓ PER EL SERVEI DEL MANTENIMENT , REPARACIÓ I CONSERVACIÓ DE LES INSTAL.LACIONS DE L'ENLLUMENAT PÚBLIC DEL MUNICIPI DE L'ARBOÇ

264.323 €

Adjudicada 2679/2025

L’objecte del contracte és la prestació de serveis postals per a l’Ajuntament de l’Arboç i per a l’oficina del jutjat de Pau i Registre Civil de l’Arboç en les modalitats que s’especifiquen en els plecs de prescripcions tècniques. S’entén per servei postal la recollida, admissió, classificació, tractament, curs, transport, distribució i lliurament de correspondència, de qualsevol pes, en les modalitats especificades, tant dins com fora del terme municipal i tant en territori Estatal com internacional.

25.500 €

Adjudicada 3854/2025

L’objecte del contracte consisteix en la realització de l’espectacle "Els Clap" durant la fira de Santa Llúcia de l’Arboç 2025, segons les condicions, requeriments tècnics i abast detallats en el pressupost presentat per la companyia. El contracte comprèn les següents prestacions: - L’execució de l’espectacle per part de la companyia Ass. Cultural La Companyia – Els Clap. - El desplaçament del personal i el transport del material necessari per a la seva realització. - El muntatge i desmuntatge escènic i tècnic. - L’aportació del personal tècnic i artístic necessari.

2.034 €