Adjudicada Servicios

Licitació del servei de casal d'estiu municipal

Expediente: 309/2025

L’objecte d’aquest contracte és el servei de casal d’estiu de l’Ajuntament de Pals, dirigit a infants i joves de tres a setze anys. Aquest servei inclou la realització, amb gestió i execució del casal i del campus jove, alhora que el servei de menjador, la gestió de les inscripcions i el cobrament de de les quotes de les persones usuàries, d’acord amb les condicions i característiques que figuren en el PCAP i en el PPT.

63.015
Presupuesto base
63.015
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Pals, Girona (Cataluña)
Publicación
13 may 2025, 16:32

Organismo contratante

Ajuntament de Pals

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 may 2025
Anuncio de Pliegos 13 may 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 13 may 2025
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:14

Más licitaciones de Ajuntament de Pals

En la misma provincia (Girona)