Desierta Servicios

Licitació del contracte per al servei de recollida selectiva de vidre, paper i cartró i envasos lleugers en la via pública en els municipis d'Abrera, Castellví de Rosanes i Sant Climent de Llobregat

Expediente: 2024_2556

Contrato de servicios declarado desierto por Consell Comarcal del Baix Llobregat en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 90511400.

495.914
Presupuesto base
1.139.343
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
90511400
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
28 may 2026, 10:04
Fecha límite
3 mar 2025, 15:00
Duración
2 años

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 28 may 2026
Anuncio de Pliegos 28 may 2026
Fin Plazo Presentación 3 mar 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 29 may 2026, 06:23

Mismo sector y zona (90 en Barcelona)

Abierta LICI 2026-036

L’objecte de la present licitació es establir les condicions tècniques que serviran de base per a la contractació del servei de recollida, transport i destrucció dels animals morts un cop hagin finalitzat els estudis d’investigació per la NEXUS Surgical de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR). Els animals, un cop finalitzats els estudis i assolits els objectius dels experiments científics, han de ser sacrificats mitjançant procediments eutanàsics que garanteixin una mort humanitària, d’acord amb la normativa vigent en matèria de benestar animal i experimentació.

10.000 €

Abierta 2026/3003

El contracte present té com a objecte la prestació del servei de control periòdic de plagues, d’acord amb els principis del control integrat de plagues.

25.980 €

Abierta 20262149

Servei de neteja de les dependències de l'Escola Guerau de Peguera de Torrelles de Foix.

40.510 €

Abierta 08045021/2026/02

Servei de neteja de l’Institut Estela Ibèrica

61.783 €

Abierta 5596/2026

Servei de control de plagues a l'aparcament Monestir del carrer Vallès 13 de sant Cugat del Vallès

6.000 €

Abierta 2025/0005336

Els serveis de consultoria objecte d’aquest contracte son els següents: • Assessorament energètic i ambiental. • Gestió documental per al manteniment i renovació del Distintiu de Garantia de Qualitat Ambiental (DGQA). • Gestió documental relativa al càlcul de la petjada de carboni i al programa d’acords voluntaris per a la reducció de gasos amb efecte d’hivernacle (GEH). • Elaboració i gestió del programa de gestió de residus del CCCB. • Elaboració del procediment o guia de recopilació de les dades per part dels diversos serveis del CCCB.

72.800 €

Abierta X2026003085

servei de neteja i manteniment de la xarxa de clavegueram municipal de Sant Joan de Vilatorrada, d’acord amb les determinacions del present plec de clàusules administratives particulars i del plec de prescripcions tècniques. La descripció de les funcions principals i característiques de les tasques a realitzar estan descrites i definides en el PPT.

48.516 €

Abierta CTTE1239

Serveide recollida i selecció de tèxtil i calçat, logística de contenidors i recollida a domicili a la ciutat de Barcelona, a través de la inserció de col·lectius en situació d’exclusió social

529.604 €

Abierta EQUAC-2026-69

El contracte té per objecte el subministrament de contenidors i el serveis de recollida, transport, tractament, eliminació i gestió dels diferents residus que es generen de l'activitat que realitza EQUACAT S.A. al Canal Olímpic de Catalunya. Es tracta per tant d'un contracte mixt, en els termes previstos a l'art. 18 LCSP.

61.536 €

Abierta 2026/0003765

Servei de lloguer i transport de contenidors de residus vegetals i altres residus provinents dels jardins de diversos recintes de la Diputació de Barcelona, dividit en 2 lots.

97.921 €

Más licitaciones de Consell Comarcal del Baix Llobregat