Formalizada Suministros

Licitació del contracte del renting del vehicle de trasllat de persones per al departament de Benestar i Família

Expediente: 2026/1220

L’objecte del present contracte és el subministrament, mitjançant règim de rènting, d’una furgoneta destinada al Centre de Suport a la Llar, per al transport de persones usuàries amb mobilitat reduïda i, si escau, persones usuàries amb cadira de rodes. El vehicle haurà d’estar adaptat per garantir l’accessibilitat, la seguretat i la continuïtat del servei públic, incorporant els sistemes necessaris per al transport segur de persones amb mobilitat reduïda conforme a la normativa vigent. El contracte inclou el vehicle amb adaptació PMR així com també l’assegurança, manteniment, pneumàtics, ITV, assistència i vehicle de substitució i, en definitiva, tot el que es descriu al plec de prescripcions tècniques

61.296
Presupuesto base
61.296
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Martorelles, Barcelona (Cataluña)
Publicación
21 may 2026, 13:04

Organismo contratante

Ajuntament de Martorelles

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 21 may 2026
Anuncio de Pliegos 21 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 24 jul 2026
Anuncio de Formalización 29 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 30 jul 2026, 12:15

Más licitaciones de Ajuntament de Martorelles

Abierta 2026/2402

Licitació del contracte del Servei Municipal de Canguratge i Cures Puntuals a Domicili per a infants i adolescents

44.884 €

Abierta 2026/980

Licitació del contracte de subministrament i instal·lació d’un sistema de càmeres de control d’accés amb lectura de matrícules a diverses vies d’entrada del polígon industrial de Martorelles, connectades amb el servidors del propi Ajuntament

57.851 €

Abierta 2026/2402

L’objecte del contracte és la prestació del Servei Municipal de Canguratge i Cures Puntuals a Domicili per a infants i adolescents de 0 a 16 anys residents a Martorelles, ampliable excepcionalment fins als 21 anys en situacions de discapacitat o diversitat funcional degudament acreditades. El servei s’emmarca en les actuacions finançades pel Pla Corresponsables impulsat pel Ministeri d’Igualtat i el Departament d’Igualtat i Feminisme de la Generalitat de Catalunya i té per finalitat facilitar la conciliació de la vida familiar, laboral, educativa i personal de les famílies, afavorir la corresponsabilitat en les cures, reduir les desigualtats de gènere derivades de la sobrecàrrega de les tasques de cura i garantir una atenció professional, segura i de qualitat als infants i adolescents. El contracte inclou:  Prestació directa de serveis de cura puntual a domicili.  Coordinació tècnica del servei.  Valoració i gestió de les demandes derivades pels Serveis Socials.  Cobertura ordinària i urgent.  Registre, seguiment i control d’activitat.  Elaboració d’informes i memòries.  Coordinació amb els Serveis Socials Bàsics.  Implementació dels protocols de protecció a la infància.  Accions de sensibilització en corresponsabilitat.

9.351 €

Abierta 2026/980

L’objecte del contracte és el subministrament i instal·lació d’un sistema de càmeres de control d’accés amb lectura de matrícules a diverses vies d’entrada del polígon industrial de Martorelles, connectades amb el servidors del propi Ajuntament. Les càmeres a instal·lar hauran d’incloure els següents elements: Càmeres d’ambient. Càmeres i sistema d’identificació de matrícules. Sistemes de monitoratge de les imatges i de les matrícules detectades. Sistema de comunicacions entre els sistemes de gestió i monitoratge, i les càmeres Així mateix, hauran de poder-se integrar amb l’actual sistema de càmeres de videovigilància existent a la població i permetre disposar d’un sistema que resulti ampliable en cas de noves instal·lacions.

57.851 €

Abierta 2026/3003

Licitació del contracte del servei de control periòdic de plagues

25.980 €

En la misma provincia (Barcelona)