Adjudicada Servicios

LICITACIÓ DEL CONTRACTE DE SERVEIS D'ASSESSORAMENT I SUPORT TÈCNIC EN MATÈRIA URBANÍSTICA

Expediente: 116/2025

Servei d’assessorament i suport tècnic en matèria urbanística per l’Ajuntament de l’Arboç

89.295
Presupuesto base
89.295
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Sarroca de Lleida, Tarragona (Cataluña)
Publicación
26 may 2025, 15:26

Organismo contratante

Ajuntament de l'Arboç

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 26 may 2025
Anuncio de Pliegos 26 may 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 26 may 2025
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:14

Más licitaciones de Ajuntament de l'Arboç

En la misma provincia (Tarragona)