LICITACIO DE SERVEIS LOGISTICS PER A DIFERENTS ESDEVENIMENTS

Expediente: X2026001018

L’objecte d’aquest contracte és la prestació dels serveis logístics per a diversos esdeveniments que organitza i/o col·labora l’Ajuntament de Sils.

203.966
Presupuesto base
203.966
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Sils, Girona (Cataluña)
Publicación
13 abr 2026, 16:48

Organismo contratante

Ajuntament de Sils

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 abr 2026
Anuncio de Pliegos 13 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 jun 2026, 12:13

Más licitaciones de Ajuntament de Sils

En la misma provincia (Girona)