En evaluacion Obras

Licitació de les obres del Projecte tècnic per la instal·lació de veles fixa d'ombra en els patis de les escoles bressol Sol Solet, La Granota, La Blaveta i El Cabusset. I en els patis d'infantil i de primària de les escoles Charles Darwin, Bernat Metge, Sant Jaume, Jaume Balmes, EE Can Rigol i del Parc. El Prat de Llobregat (3 lots)

Expediente: 8366/2026

Contracte d’obres per a l’execució del Projecte tècnic per la instal·lació de veles fixes d'ombra en els patis de les escoles bressol Sol Solet, la Granota, la Blaveta i el Cabusset. I en els patis d'infantil i de primària de les escoles Charles Darwin, Bernat Metge, Sant Jaume, Jaume Balmes, EE Can Rigol i del Parc. El Prat de Llobregat.

290.899
Presupuesto base
205.495
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Prat de Llobregat, el, Barcelona (Cataluña)
Publicación
23 jun 2026, 16:46

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 jun 2026
Anuncio de Pliegos 23 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 23 jul 2026, 12:11

Más licitaciones de Ajuntament del Prat de Llobregat

En la misma provincia (Barcelona)