Licitació de les obres corresponents al Projecte d'instal·lació fotovoltaica d'autoconsum en règim compartit de 80kw amb excedents i compensació simplificada al municipi d'Alcanar

Expediente: 3421/2025

L’objecte del contracte és l’execució de les obres previstes al “Projecte d’instal·lació fotovoltaica d’autoconsum en règim compartit de 80kw amb excedents i compensació simplificada al municipi d’Alcanar”, redactat per l’enginyer industrial Joan Josep Navarro Aguirre, i que promou l’Ajuntament d’Alcanar, d’acord amb les especificacions tècniques recollides al plec de prescripcions tècniques, al projecte i les del present expedient de contractació, cofinançat pel Pla de Recuperació, Transformació i Resiliència (PRTR) – finançat per la Unió Europea – Next Generation EU.

189.008
Presupuesto base
189.008
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Alcanar, Tarragona (Cataluña)
Publicación
16 dic 2025, 16:02

Organismo contratante

Ajuntament d'Alcanar

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 16 dic 2025
Anuncio de Pliegos 16 dic 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 14 nov 2025
Anuncio de Formalización 16 dic 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Ajuntament d'Alcanar

En la misma provincia (Tarragona)