Licitació de les obres corresponents al \Projecte bàsic i executiu de tancament de la pista poliesportiva a les Cases d'Alcanar\

Expediente: 3533/2025

\nÉs objecte del present plec la contractació de les obres previstes al “Projecte bàsic i d’execució per al tancament de la pista poliesportiva de les Cases d’Alcanar”

356.791
Presupuesto base
356.791
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Alcanar, Tarragona (Cataluña)
Publicación
2 jul 2025, 16:00

Organismo contratante

Ajuntament d'Alcanar

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 jul 2025
Anuncio de Pliegos 2 jul 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 2 jul 2025
Anuncio de Formalización 2 jul 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:17

Más licitaciones de Ajuntament d'Alcanar

En la misma provincia (Tarragona)