Abierta Sin plazo publicado Servicios

LICITACIÓ CONTRACTE SERVEIS REDACCIÓ PLA ORDENACIÓ URBANÍSTICA MUNICIPAL (POUM) MONTAGUT I OIX

Expediente: X2026000104

Constitueix l’objecte del contracte la prestació del servei de redacció del POUM de Montagut i Oix, d’acord amb les condicions establertes en aquest plec de prescripcions tècniques particulars. Els treballs de redacció del POUM inclouen tots els documents necessàries per a la seva aprovació inicial, provisional i definitiva fins a l’executivitat del Pla, amb informes de resolució de les al·legacions que es puguin presentar durant els terminis d’exposició pública, la complementació dels documents amb les prescripcions, esmenes o recomanacions que resultin dels informes sectorials preceptius, i la introducció de les prescripcions i/o esmenes que s’hi puguin incorporar en l’acord d’aprovació definitiva per la Comissió Territorial d’Urbanisme de Girona i si s’escau els texts refosos que es requereixin; la presentació dels documents en les formats d’arxius exigits per aquella per la publicació en el Registre de Planejament Urbanístic de Catalunya i els informes per la resolució dels recursos en via administrativa que puguin interposar-se. L’objecte del contracte comprèn també la redacció i presentació del conjunt de documents i estudis que siguin necessaris, així com l’assessorament a l’Ajuntament i l’elaboració dels informes i convenis que siguin necessaris en relació a la tramitació del pla, fins a l’aprovació definitiva, publicació i entrada en vigor del POUM. El present contracte abasta fins a la publicació i efectiva entrada en vigor del POUM, incloent en aquest temps el suport en les fases de les corresponents exposicions públiques dels treballs realitzats

161.000
Presupuesto base
161.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Montagut i Oix, Girona (Cataluña)
Publicación
24 mar 2026, 22:30
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Ajuntament de Montagut i Oix

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 mar 2026
Anuncio de Pliegos 24 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 13 may 2026, 12:14

Más licitaciones de Ajuntament de Montagut i Oix

En la misma provincia (Girona)

Abierta X2026/153

L’objecte del projecte és el de descriure les obres necessàries per tal de reformar uns trams dels carrers de Baix i del Pont. Aquests obres tenen per objectiu millorar l’accessibilitat i el pas dels vianants per la vorera, i reordenar el transit així com implantar-hi xarxes de serveis. L’àmbit d’actuació compren una superfície aproximada de 650 m² al carrer de dela Font i 190 m² al carrer de Baix.

101.213 €

Abierta CONC2026000057

Subministrament en règim de lloguer, la instal·lació, posada en funcionament, manteniment, conservació, desmuntatge i gestió d’una pista de gel temporal amb una superfície útil mínima de 20 × 10 metres, destinada a l’ús ciutadà durant la campanya de Nadal 2026-2027 al municipi de Figueres.

70.000 €

Abierta X2026003768

L’objecte del contracte és el subministrament de material d’oficina i paper per a escriptura i impressió necessari per al funcionament ordinari de les diferents àrees, serveis i dependències del Consell Comarcal del Pla de l’Estany. El contracte comprèn la preparació, manipulació, transport, lliurament i, si escau, retirada i substitució dels productes objecte del contracte, d’acord amb les necessitats que es presentin duran la seva vigència. Les característiques tècniques dels productes, les quantitats estimades i la resta de prescripcions tècniques aplicables es defineixen en el Plec de Prescripcions Tècniques Particulars i els seus annexos. Les quantitats que consten als annexos tenen caràcter estimatiu i no comporten cap compromís del Consell Comarcal d’adquirir-ne la totalitat. Els subministraments es realitzaran en funció de les necessitats reals de la corporació durant la vigència del contracte.

15.207 €

Abierta X2026000198

Obres descrites al projecte bàsic i de rehabilitació de l'antiga fleca de Sant Miquel de Campmajor per destinar la planta baixa a equipament públic.

363.636 €

Abierta X2026000187

Contractació de les obres de finalització de l'aparcament a l'entorn de l'Església de Sant Pere

103.304 €