Formalizada Servicios

L’estació d’autobusos de Palafrugell ha de disposar d’un servei continuat de neteja de la infraestructura. L’equipament està obert al públic gairebé 340 dies a l’any (de novembre a febrer tanca els festius i els dissabtes), CIMALSA com a gestor de la infraestructura, ha de garantir la seguretat i la qualitat del servei a les persones usuàries. El servei a contractar ha de permetre la realització de tasques de neteja sistemàtica i periòdica de l’estació d’autobusos, d’acord al que es descriu al plec de prescripcions tècniques.

Expediente: 2024\15\SRV\NET_PAL

Contrato de servicios formalizado por Centrals i Infraestructures per a la Mobilitat i les Activitats Logístiques, SA (CIMALSA) en Girona. Duración del contrato: 3 años. Categoría CPV 90911200. Adjudicado el 31 jul 2024 a GRUPO BN FACILITY SERVICES SA. Se recibió 1 oferta.

72.130
Presupuesto base
75.130
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
90911200
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
25 mar 2026, 18:01
Fecha límite
16 may 2024, 15:00
Duración
3 años

Adjudicación

Adjudicatario
GRUPO BN FACILITY SERVICES SA
NIF
A08401895
Importe
69.510
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 mar 2026
Anuncio de Pliegos 25 mar 2026
Fin Plazo Presentación 16 may 2024
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 31 jul 2024

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 26 mar 2026, 05:22

Mismo sector y zona (90 en Girona)

Abierta 2026047980

L'objecte del contracte és el servei de la gestió de restes vegetals procedents dels treballs de jardineria dels diferents parcs i zones verdes de la ciutat de Girona.

8.360 €

Abierta 2026/983

Servei de control de plagues al'edifici del c. Nou, 48, de Figueres, del Consell Comarcal

2.640 €

Abierta 6390/2026

Subministrament de cabines sanitàries portàtils en règim d’arrendament sense opció de compra, de cabines sanitàries portàtils, i del servei de neteja i manteniment de les cabines sanitàries de titularitat municipal.

49.244 €

Abierta 2026/2202

Servei de control de plagues (desratització, desinsectació i desinfecció) en edificis municipals i en la via pública de Llagostera

20.769 €

Abierta 2026046357

Contractació del servei de neteja dels mòduls i instal·lacions provisionals en diferents espais de la ciutat amb motiu de les Fires de Sant Narcís

13.022 €

Abierta 1246/2026

Contrato de servicios para la recogida de residuos, la limpieza viaria y de playas, y la gestión del punto limpio del municipio de Santa Cristina d'Aro (Lote 1) y contratación del servicio de inspección y control de la prestación de los servicios del primer lote (LOT 2)

7.478.317 €

Abierta SER-26-0250-AYS

Servicio de limpieza para dos centros de umivale Activa ubicados en la Provincia de Girona

56.500 €

Abierta 2026/26/1403

Servicio de recogida y reutilización de residuos voluminosos (muebles y otros residuos voluminosos) en varios municipios de la comarca del Gironès.

638.747 €

Formalizada X2025000017

Neteja de tres edificis municipals: Ajuntament, Escola i Cooperativa

29.744 €

Formalizada x2021006635

El propósito de este contrato es prestar el servicio de recogida de residuos, materia orgánica, papel, vidrio y envases para residuos domésticos y comerciales municipales del Consell comarcal de la Pla de l'Estany, que incluye los municipios de CAMÓS, CORNELLÀ DEL TERRI, CRESPIÀ, ESPONELLÀ, FONTCOBERTA, PALOL DE REVARDIT, PORQUERES, SANT MIQUEL DE CAMPMAJOR, SERINYÀ y VILADEMULS, e incorpora el suministro de camiones compactadores de recogida de residuos y contenedores equipados con la tecnología de identificación necesaria para la prestación del servicio

3.482.739 €

Más licitaciones de Centrals i Infraestructures per a la Mobilitat i les Activitats Logístiques, SA (CIMALSA)

Abierta 2026/14/SRV/OSA/VENTIL_EBG

SERVEI DE MANTENIMENT DELS SISTEMES DE VENTILACIÓ MECÀNICA DE L’ESTACIÓ D’AUTOBUSOS DE GIRONA

39.567 €

Abierta 2026/14/SRV/OSA/VENTIL_EBG

Segons s’estableix a la normativa específica relativa a la Protecció contra Incendis, “Reglament d’Instal·lacions de Protecció contra Incendis” (RIPCI) R.D. 513/2017, de 22 de maig. Reial Decret 513/2017, és necessari contractar el servei de manteniment dels sistemes de ventilació mecànica de l’estació d’autobusos de Girona per tal de garantir-ne el seu correcte estat de funcionament i conservació.El sistema de ventilació forçada de l’estació d’autobusos de Girona s’integra de manera esquemàtica dels següents components: • Conductes d’admissió, extracció d’aire • Reixes, comportes, etc. • Extractors (turbines) • Variadors de freqüència de les turbines • Quadres elèctrics de control • Connexió a SCADA Segons detall del plec tècnic

35.970 €

Abierta 2026/12/CSRV/OB_TORD

Contrato de concesión de servicios para la gestión y explotación del área de servicios de la Tordera

Abierta 2026/12/CSRV/OB_TORD

Contrato para la prestación del servicio en régimen de concesión, de gestión i explotación del area de servicios de la Tordera en la via C-32

20.162.833 €

Desierta 2026/11/SRV/OSA/MANT_INTEGR_EBC

L’estació d’autobusos de Cadaqués ha de disposar d’un servei continuat de manteniment de la infraestructura. L’equipament romandrà obert al públic 325 dies a l’any (de novembre a febrer tanca els caps de setmana i festius), CIMALSA com a gestora de l’estació, haurà de garantir la seguretat i la qualitat del servei a les persones usuàries. El servei a contractar ha de permetre resoldre els requeriments bàsics de manteniment i conservació de la instal·lació, incloent tasques pròpies de lampisteria, paleteria, pintura, fusteria, jardineria, etc. que són pròpies d’un equipament públic de les característiques de l’estació. Així mateix ha de garantir els manteniment de les instal·lacions tècniques dels sistemes de protecció contra incendis, instal·lació elèctrica de baixa tensió; climatització i enllumenat de l’edifici segons s’estableix a la normativa i subsidiàriament en aquest document.

7.770 €