Abierta 21 sep 2026 (20d 18h) Obras

Les actuacions necessàries al Poliesportiu Nostra Llar al municipi de Sabadell per a millorar la pista poliesportiva i adequar-la per la pràctica d'hoquei i patinatge artístic, renovant el paviment i adequant la tanca a la normativa.

Expediente: OBM/2026/67

Contrato de obras publicado por Ajuntament de Sabadell en Barcelona. Duración del contrato: 3 meses. Categoría CPV 45000000. Plazo de presentación de ofertas hasta el 21 sep 2026.

81.083
Presupuesto base
81.083
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
45000000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
31 ago 2026, 08:02
Fecha límite
21 sep 2026, 23:59 (20d 18h)
Duración
3 meses

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Sabadell

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 31 ago 2026
Anuncio de Pliegos 31 ago 2026
Fin Plazo Presentación 21 sep 2026
Finaliza en 21 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 sep 2026, 04:23

Mismo sector y zona (45 en Barcelona)

Abierta 218/2026

Obres d'arranjament de 32 quadres d'enllumenat públic d'Arenys de Munt, segons projecte redactat per l’enginyer industrial Josep Ibañez Gassiot, que especifica els documents de diagnosis i valoració econòmica del arranjament dels defectes de baixa tensió de tots els quadres d’enllumenat.

225.973 €

Abierta B3102026000018

Instal·lació fotovoltaïca a les cobertes de la Caserna de la Policia Local i de l'Arxiu Municipal

71.959 €

Abierta 2025_2511

És objecte del contracte les obres contingudes en el Projecte drenatge al camí d’accés a la muntanya rodona al terme municipal de Subirats

70.670 €

Abierta 900625/26

Obres de naturalització de la coberta ubicada en l’edifici Ecoparc 3, al municipi de Sant Adrià del Besòs.

157.475 €

Abierta 2026/000031316

l’execució de les obres que afecten la façana de l’edifici de Plaça Espanya, 1, a fi i efecte de poder posar en servei l’equipament destinat a joves que ocuparà aquest edifici. Els treballs corresponen a suplementar les zones exteriors de façana que actualment no disposen de l’acabat d’aïllament exterior («sate») degut al pas del cablejat aeri de diverses companyies subministradores així com de la canal de canalització d’instal·lacions.

39.945 €

Abierta OBM/2026/77

L'objecte d'aquesta contractació és dur a terme el conjunt dels treballs inclosos en cadascuna de les memòries valorades d'obres, les quals recullen les actuacions necessàries per dur a terme la millora de l'eficiència energètica de l'enllumenat exterior de diferents camps de futbol al municipi de Sabadell, concretament: al camp de futbol de Ca n'Oriac, ubicat a la ronda de Collsalarca, 6, al camp de futbol de La Creu, ubicat al carrer de Pardo Bazán, 31 i al camp de futbol de Can Rull, ubicat al carrer de Lucreci,1.

313.660 €

Abierta COOB/26009

Executar actuacions de manteniment, seguretat i adequació normativa en equipaments educatius municipals de Mollet del Vallès, consistents en: 1. Substitució del paviment i sòcol de linòleum per un flexible de cautxú, seguint les recomanacions del Departament d’Ensenyament de la Generalitat de Catalunya. 2. Construcció d’un sistema de drenatge al pati per evitar l’entrada de l’aigua de pluja a l’interior de les aules.

102.586 €

Abierta COOB/26010

Actuació a diverses cambres higièniques de l'Escola Montseny de Mollet del Vallès. En aquesta escola s’ha proposat actuar als lavabos de les aules: planta primera i segona. S’eliminen els urinaris existents per donar cabuda a una cambra higiènica d’ús practicable, i planta primera s’adapta les piques a doble alçada per adequar-lo als més petits. Es modificarà la distribució actual, creant una cabina practicable d’ús públic i instal·lant finestres corredisses per permetre un sistema de ventilació natural.

80.841 €

Abierta X2026001354

El present contracte té per objecte l’execució de les obres d’una bassa de laminació a la parcel·la situada a l’Avinguda de la Pedra Blanca, del terme municipal de Premià de Dalt, la formació d’un aparcament de cotxes amb una capacitat de 80 places al costat sud de la bassa i la naturalització dels espais oberts.

1.047.300 €

Abierta 2026/09

La prestació consisteix en l'execució de les obres d’adequació i millora de la pista de volei platja al parc situat entre els carrers Marta Mata i ronda del Torrent d’Artés, per a la millora de l’accessibilitat, de la funcionalitat i de l’estat del paviment segons memòria tècnica aprovada

52.514 €

Más licitaciones de Ajuntament de Sabadell

Abierta SGT/2026/1887

L'objecte de la contractació és la prestació dels serveis d'assistència veterinària integral i de perruqueria canina necessaris per garantir la salut, el benestar animal i la plena operativitat dels 5 gossos adscrits a l'Equip Caní de la Policia Municipal de Sabadell.

13.372 €

Abierta SGT/2026/2022

L'objecte del contracte consisteix en el subministrament del material que utilitzarà la unitat de trànsit: des d'aquells elements que seran d'utilitat directe per al control del trànsit, com altres elements necessaris per atendre emergències en les quals hagi d'intervenir el cos de policia. La cobertura de les necessitats materials de la unitat, permet que els agents realitzin les funcions assignades amb més recursos i amb una major eficàcia.

12.277 €

Abierta CLT/2026/723

L'objecte del contracte és la prestació de serveis tècnics especialitzats per a la redacció del projecte museològic del centre de museus Sabadell Centre de Cultura que inclou el pla museològic i museogràfic del Museu d'Història de Sabadell (MHS) per la nova seu a l'edifici de l'antic Museu del Gas, i el pla museològic del Museu d'Art Modern i Contemporani de Sabadell (MAMCS) per la nova seu a les cases Marcet-Grau i Calvó, a la plaça del Gas.

82.000 €

Abierta COM/2026/20

- Realització i edició de reportatges fotogràfics: Consistent en la realització de reportatges fotogràfics d'actes institucionals, de l'evolució de la ciutat, de les activitats socials, culturals i esportives al municipi, de les campanyes de comunicació, fotografies d’estudi i altres reportatges per il·lustrar els elements informatius municipals i el material de difusió institucional de l’Ajuntament de Sabadell - Creació, producció i edició de vídeos: Serveis de producció, realització, gravació i edició de continguts audiovisuals de caràcter periodístic o informatiu, institucional, promocional o turístic de l'Ajuntament de Sabadell. Així com l’emissió en streaming. - Captació d’imatges aèries amb dron.

84.741 €

Abierta CLV/2026/25

L'objecte d'aquest contracte és la prestació de serveis tècnics professionals per a tres actuacions diferenciades: 1. Suport tècnic professional per a la dinamització del Consell d'infants i adolescents de Sabadell. 2. Suport tècnic professional per a la dinamització del Consell consultiu de gent gran. 3. Coordinació, dinamització i execució de 40 tallers educatius de sensibilització contra l'edatisme dirigits a grups de 6è de primària i 1r d'ESO, amb participació de membres del Consell Consultiu de la Gent Gran i altres persones grans vinculades al projecte.

29.000 €