Formalizada Servicios

L’embassament de Sau disposa d’un conjunt de captacions a diferents cotes. No obstant, la situació actual de sequera està aportant informació de valor que fa necessari plantejar algunes possibles millores en relació a disposar d’un augment en la capacitat de modulació de la fondària de captació, principalment, podent assegurar captació en un desajust del nivell d’embassament d’aproximadament 24 metres on no es disposa de finestres de sortida de cabal.

Expediente: CTN2500616

Contrato de servicios formalizado por Agència Catalana de l'Aigua (ACA). Duración del contrato: 10 meses. Categoría CPV 71242000. Adjudicado el 28 abr 2026 a AQUATEC SOLUCIONES MEDIOAMBIENTALES SAU. Se recibieron 5 ofertas.

83.492
Presupuesto base
83.492
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
71242000
Publicación
4 mar 2026, 18:41
Fecha límite
6 mar 2026, 13:00
Duración
10 meses

Adjudicación

Adjudicatario
AQUATEC SOLUCIONES MEDIOAMBIENTALES SAU
NIF
A85788073
Importe
76.800
Ofertas recibidas
5

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 6 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 28 abr 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 29 abr 2026, 06:23

Más licitaciones de Agència Catalana de l'Aigua (ACA)