Formalizada Servicios

L’Àrea de Serveis Acadèmics es troba en un moment clau de transformació. Projectes estratègics com GAUDÍ no només impliquen un canvi en les eines de gestió, sinó que exigeixen una evolució en la cultura de treball i en el mindset de l'equip. Per afrontar aquest procés amb èxit, cal passar d'una gestió reactiva a un model basat en la simplificació, l'automatització i el pensament crític. L’objectiu general és enfortir les capacitats de lideratge i autolideratge dels professionals de l’Àrea, promovent una actitud proactiva i apoderada que afavoreixi una gestió més autònoma, resolutiva i alineada amb els reptes institucionals de la UOC

Expediente: ESP31/CSUC2310/C1

Contrato de servicios formalizado por Fundació per a la Universitat Oberta de Catalunya. Procedimiento restringido. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 80530000. Adjudicado el 8 may 2026 a focus inside SL. Se recibió 1 oferta.

4.800
Presupuesto base
4.800
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Restringido
CPV principal
80530000
Publicación
27 jul 2026, 15:04
Fecha límite
6 may 2026, 13:30
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
focus inside SL
NIF
B65630543
Importe
4.800
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Fundació per a la Universitat Oberta de Catalunya

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 jul 2026
Anuncio de Pliegos 27 jul 2026
Fin Plazo Presentación 6 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 8 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:30