Formalizada Servicios

L’ampliació amb subministrament de les llicències corresponents del sistema de telefonia Teams a la Universitat de Vic, amb la finalitat d’incorporar més àrees i departaments al sistema i definir un entorn més robust i escalable.

Expediente: FUB202527

Contrato de servicios formalizado por Fundació de Recerca Clínic Barcelona - Institut d'Investigacions Biomèdiques August Pi i Sunyer. Procedimiento negociado con publicidad. Duración del contrato: 3 años. Categoría CPV 64200000. Adjudicado el 6 mar 2026 a Seidor Solutions, S.L.. Se recibió 1 oferta.

11.250
Presupuesto base
13.500
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado con publicidad
CPV principal
64200000
Publicación
9 mar 2026, 12:05
Fecha límite
23 feb 2026, 00:59
Duración
3 años

Adjudicación

Adjudicatario
Seidor Solutions, S.L.
NIF
B61172219
Importe
11.138
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 9 mar 2026
Anuncio de Pliegos 9 mar 2026
Fin Plazo Presentación 23 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 6 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 10 mar 2026, 04:13

Más licitaciones de Fundació de Recerca Clínic Barcelona - Institut d'Investigacions Biomèdiques August Pi i Sunyer

Abierta PCP-2671

Servicio de secuenciación de exomas de DNA purificado de 67 muestras humanas

12.000 €

Abierta 2026-10 ICN2

SERVEI DE MANTENIMENT PREVENTIU DELS ARMARIS D’INFLAMABLES, ARMARIS DE CORROSIUS, VITRINES DE GASOS I CABINES DE BIOSEGURETAT, DIVIDIT EN 2 LOTS, PER A L’INSTITUT CATALÀ DE NANOCIÈNCIA I NANOTECNOLOGIA (ICN2)

80.000 €

Abierta 2026-10 ICN2

L’objecte del present plec és la contractació del servei de manteniment preventiu dels armaris per a productes inflamables, armaris de productes corrosius (àcids i bases), vitrines de gasos dels laboratoris, cabines d’aspiració, cabines biològiques i braços extractors, situats als edificis de l’Institut Català de Nanociència i Nanotecnologia (d’ara endavant, ICN2) i del CM3.

32.000 €

Abierta 202607

Expedient de Contractació del servei d’enginyeria per a la redacció del projecte bàsic i executiu d’obra per a la consolidació de la seu de l’IDIBGI, situada a Salt. Aquest contracte està cofinançat pel Departament de recerca i universitats de la Generalitat de Catalunya i cofinançat per la Unió Europea a través del programa del FEDER de Catalunya 2021-2027, per a la realització de projecte AMPLIACIÓ D’ESPAIS I TECNOLOGIES PER IMPULSAR L'ACCÉS DELS PACIENTS GIRONINS A TERÀPIES DE FRONTERA. NÚMERO D’EXPEDIENT: 2024 SINGU 00023 (Codi operació: UR68-001921).

134.363 €

Abierta 202607

Contractació del servei d’enginyeria per a la redacció del projecte bàsic i executiu d’obra per a la consolidació de la seu de l’IDIBGI, situada a Salt. Aquest contracte està cofinançat pel Departament de recerca i universitats de la Generalitat de Catalunya i cofinançat per la Unió Europea a través del programa del FEDER de Catalunya 2021-2027, per a la realització de projecte "AMPLIACIÓ D’ESPAIS I TECNOLOGIES PER IMPULSAR L'ACCÉS DELS PACIENTS GIRONINS A TERÀPIES DE FRONTERA". NÚMERO D’EXPEDIENT: 2024 SINGU 00023 (Codi operació: UR68-001921).

111.969 €