Adjudicada Administrativo especial

L'alienació per aquest Ajuntament de la Finca registral NÚM. 35710, qualificat com a patrimonial i integrant del patrimoni públic del sol i de l’habitatge del municipi de Cambrils

Expediente: X2023093417

Constitueix l'objecte del contracte l'alienació per aquest Ajuntament del següent bé,\nqualificat com a patrimonial i integrant del patrimoni públic del sol i de l’habitatge del \nmunicipi de Cambrils.\nS’adjunta a l’expedient informe de l’arquitecta municipal, Sra. Elena Pijoan Ferrando, de data \n02/02/2024, on es detalla l’objecte del contracte i la descripció de la finca a alienar.

1.251.894
Presupuesto base
1.251.894
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Cambrils, Tarragona (Cataluña)
Publicación
24 mar 2025, 09:14

Organismo contratante

Ajuntament de Cambrils

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 mar 2025
Anuncio de Pliegos 24 mar 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 24 mar 2025
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:08