Adjudicada Suministros

L'adjudicatari haurà de subministrar un sistema de transport de senyals de radiofreqüència de banda L sobre fibra òptica que s'haurà de compondre dels següents elements: - Un equip amb mòduls de transmissió per a setze senyals de radiofreqüència sobre fibra òptica - Un equip amb mòduls de recepció per a setze senyals de radiofreqüència sobre fibra òptica - Un recanvi de mòdul de transmissió - Un recanvi de mòdul de recepció - Un recanvi de font d'alimentació per a qualssevol dels dos equips.

Expediente: 2602MS01

Contrato de suministros adjudicado por Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA (CCMA, SA). Duración del contrato: 39 meses. Categoría CPV 32300000. Adjudicado a ATLAS SISTEMAS DE COMUNICACIONES I SA. Se recibieron 6 ofertas.

55.000
Presupuesto base
55.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
32300000
Publicación
4 mar 2026, 18:39
Fecha límite
18 feb 2026, 14:00
Duración
39 meses

Adjudicación

Adjudicatario
ATLAS SISTEMAS DE COMUNICACIONES I SA
NIF
A85982650
Importe
18.263
Ofertas recibidas
6

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 18 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 21 mar 2026, 05:23

Más licitaciones de Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA (CCMA, SA)