Formalizada Suministros

L'actuació prevista té com a objectiu l’adquisició de dos vehicles tipus camió petit per la recollida de residus, amb càrrega mitjançant plataforma posterior, destinat a la recollida selectiva de la fracció orgànica al municipi de Sant Llorenç Savall, amb les característiques i condicions tècniques que s'assenyalen a la clàusula segona del PPT.

Expediente: 2026000293

Contrato de suministros formalizado por Ajuntament de Sant Llorenç Savall en Barcelona. Categoría CPV 34144511. Adjudicado el 20 mar 2026 a TALLERES AUTOLICA, S.A.. Se recibió 1 oferta.

95.550
Presupuesto base
95.550
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
34144511
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:36
Fecha límite
9 mar 2026, 14:00

Adjudicación

Adjudicatario
TALLERES AUTOLICA, S.A.
NIF
A08203887
Importe
94.400
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 9 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 20 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 24 mar 2026, 05:24

Mismo sector y zona (34 en Barcelona)

Abierta 16136288

Suministro de 14 cruces monobloque para las líneas L9N y L9S destinados a la sustitución de cruces ensamblados

577.000 €

Abierta 16136079

Contrato sujeto a regulación armonizada relativa a la adquisición de mil traviesas Stedef para una anchura de vía de 1435 mm y h=192 mm de Ferrocarril Metropolità de Barcelona, S.A.

290.000 €

Abierta OTU/2025/463

L'objecte del present contracte és el subministrament del material de recanvis que es descriu en l'Annex 1 (Llista de materials) del plec de prescripcions tècniques i d'aquells altres de la mateixa naturalesa que siguin necessaris per poder fer les reparacions oportunes dels vehicles que componen la flota de l'Ajuntament de Sabadell i que afecten al seu correcte funcionament, d'acord amb les peticions realitzades pels diferents serveis municipals que utilitzen aquest vehicles.

41.322 €

Abierta 13917566

Subministrament de 160 unitats de radiador motor MAN E2876LUH03 - Codi TMB 237644

140.000 €

Abierta 4231/2026

Contractació del servei de lloguer, transport, lliurament i retirada de carrosses per a l’exercici 2027 per a la Cavalcada de Reis i Festivitat de Carnestoltes

25.000 €

Abierta 2026/000037421

L’objecte del contracte és el subministrament d’embarcacions de rem de mar destinades a l’activitat nàutica del municipi. Les embarcacions objecte d’aquest contracte de subministrament responen als estàndards tècnics actuals per a rem de mar, incloent materials d’alta resistència, sistemes autobuidables i compatibilitat amb la modalitat Beach Sprint. Aquestes característiques garanteixen una elevada durabilitat i un ús segur en condicions marítimes. La descripció detallada del subministrament així com la resta de requeriments amb els que caldrà executar-lo es recullen al plec de condicions tècniques particulars i en aquest propi plec.

44.817 €

Abierta C42-26

Suministro, mediante compra, de dos puntos limpios móviles, según las especificaciones de la Agencia de Residuos de Cataluña recogidas en la Guía de implantación y gestión de puntos limpios, con el fin de prestar el servicio de recogida de residuos domésticos y asimilables dentro de la recogida selectiva ordinaria que actualmente se lleva a cabo en los municipios del Consorcio para la Gestión de los Residuos del Vallès Oriental.

331.000 €

Abierta 26-049.2

Adquisició, mitjançant la modalitat d’arrendament, d’una furgoneta amb distintius, destinada a la unitat de seguretat ciutadana de la Guàrdia Urbana de Cornellà de Llobregat.

25.079 €

Abierta BCN-155/2026

Renovación De Elementos De Señalización Aspa Flecha Y Via-T En Parking

722.000 €

Abierta 1431-000008-2026 (X2026000074)

Camió nou amb caixa basculant, grua hidràulica, retolació i equipament auxiliar, completament homologat, matriculat i operatiu

57.710 €

Más licitaciones de Ajuntament de Sant Llorenç Savall

Abierta 2025000202

L’actuació prevista té com a objectiu l’execució de la prestació del servei de coordinació i dinamització de les activitats culturals, socials, educatives, esportives i de lleure de l’equipament de la Casa de Cultura 1 d’octubre de Sant Llorenç Savall, d’acord amb les especificacions tècniques recollides el plec de prescripcions tècniques.

61.631 €

Abierta 2025000202

Contracte de serveis de gestió, dinamització i coordinació de les activitats culturals, socials, educatives, esportives i de lleure de la Casa de Cultura 1 d'octubre

61.631 €

Abierta 2026000338

Contracte d'obres del Projecte executiu modificat de l'ampliació de dues sales al pavelló poliesportiu

739.482 €

Abierta 2026000338

L’actuació prevista té com a objectiu l’execució de les obres del Projecte executiu modificat de l’ampliació de dues sales al pavelló poliesportiu de Sant Llorenç Savall. El projecte defineix totes les obres, equips i instal·lacions dels nous espais: - Execució de dues sales independents - Ajustar la proposta amb el bàcul d’il·luminació del camp de futbol - Dotar de vestidors independentment de la resta de la instal·lació esportiva - Fer un nou accés que permeti el funcionament independent d’una part i de l’altra - Preveure una nova escomesa per a l’edifici poliesportiu - Fer unes instal·lacions no dependents de la resta dels edificis - Previsió per poder situar una pista de pàdel a la planta Coberta, convertint el terrat del gimnàs en una llosa de formigó

739.482 €

Formalizada 2020000587

La prestació dels serveis de neteja viària, la gestió de la deixalleria municipal i la recollida i transport dels residus municipals en la modalitat Porta a Porta ¿en endavant, PaP-, del municipi de Sant Llorenç Savall. Inclou la prestació del servei d'un informador ambiental.

1.581.883 €