En evaluacion Servicios

L’ACORD MARC DEL SERVEI DE GESTIÓ I ASSISTÈNCIA EN VIATGES DE L’AJUNTAMENT DE GRANOLLERS,

Expediente: 2026/058 (56/2026/CONT)

L'objecte és l'homologació de proveïdors, mitjançant acord marc, per a la prestació del servei de gestió i assistència en viatges per a l'Ajuntament de Granollers

59.000
Presupuesto base
59.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Granollers, Barcelona (Cataluña)
Publicación
17 jul 2026, 15:38

Organismo contratante

Ajuntament de Granollers

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 jul 2026
Anuncio de Pliegos 17 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 12 ago 2026, 12:11

Más licitaciones de Ajuntament de Granollers

En la misma provincia (Barcelona)