Formalizada Servicios

La Veronal SL - Programació La Veronal INBAL

Expediente: G0833 N-1154/25

Exhibició de l’espectacle de dansa “Sonoma”, amb idea i direcció artística de Marcos Morau, i coreografia de Marcos Morau en col·laboració amb les intèrprets de la companyia “La Veronal”, com a extensió de l’impacte de la Fira Internacional del Llibre de Guadalajara (Mèxic) de l’edició 2025. Així, es preveu una representació a Ciutat de Mèxic, al Teatro del Bosque – Julio Castillo de l’Instituto Nacional de Bellas Artes y Literatura (INBAL) de Ciutat de Mèxic en data 09.12.2025.

17.500
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Mèxic (Cataluña)
Publicación
5 dic 2025, 13:28

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 5 dic 2025
Anuncio de Pliegos 5 dic 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 4 dic 2025
Anuncio de Formalización 5 dic 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 mar 2026, 23:19

Más licitaciones de Consorci de l'Institut Ramon Llull

Formalizada CP00035 N-636/26

Contractació específica d'encàrrec de serveis amb concreció de condicions, en el marc del Sistema dinàmic d'adquisició de serveis de prevenció de riscos laborals (PRL) aliens de la Comissió Central de Subministraments (CCS-2023-13). Inclou la prestació integral del Servei de PRL aliens per a l’IRL, abastant les disciplines tècniques de seguretat en el treball, higiene industrial, ergonomia i psicosociologia aplicada, així com les activitats de medicina de treball, els reconeixements mèdics, les activitats específiques desenvolupades per tècnics de PRL, les activitats específiques desenvolupades per unitats bàsiques sanitàries (UBS) i l'elaboració de plans d'autoprotecció (PAU). Es preveu una durada d'un any (set. 2026 - ago. 2027), prorrogable per un altre any (set. 2027 - ago. 2028).

19.044 €

Formalizada CP00054 N-1415/26

Lloguer de l’espai de l’estand de l’Institut Ramon Llull a la Fira del Llibre de Londres (London Book Fair), edició 2027, a l'entitat organitzadora de l'esdeveniment, Reed Exhibitions Ltd.

25.443 €

Formalizada CP00034 N-537/26

Producció espectacles musicals teatre Olympia 2026

59.338 €

Formalizada CP00034 N-537/26

Servei de producció i regidoria d'espectacles musicals al teatre Olympia de París a l'11 d'octubre de 2026.

59.338 €

Formalizada CP00054 N-1354/26

Servei dels espectacles musicals de Maria del Mar Bonet i Borja Penalba al Teatre Olympia de París diumenge 11 d’octubre de 2026

27.750 €