Formalizada Suministros

La UOC la incorpora en la seva docència en casos com en el marc dels Estudis d’Informàtica, Multimèdia i Telecomunicacions de la UOC, on s’imparteixen assignatures com “IA generativa per a la creació multimèdia”, sent un reflex del qual s’acaba d’exposar. En el marc d’aquesta assignatura s’utilitza l’eina d’intel·ligència artificial generativa “ChatGPT”, la qual cosa implica que cada estudiant tingui el seu propi usuari. Per aquest motiu es requereix el subministrament d’aquestes llicències en la seva versió Plus, tantes com estudiants individuals matriculats a les assignatures impartides amb ús de l’eina.

Expediente: OSU00012/2025

Contrato de suministros formalizado por Fundació per a la Universitat Oberta de Catalunya. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 48000000. Adjudicado el 26 ene 2026 a ALO SYSTEMS, SL. Se recibió 1 oferta.

95.220
Presupuesto base
95.220
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
48000000
Publicación
4 mar 2026, 18:52
Fecha límite
18 dic 2025, 15:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
ALO SYSTEMS, SL
NIF
B65266199
Importe
95.220
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Organismo contratante

Fundació per a la Universitat Oberta de Catalunya

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 18 dic 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 26 ene 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 18:11