Formalizada Suministros

La UOC equipa a la seva plantilla material ergonòmic divers per poder adaptar els llocs de treball i realitzar les tasques que tenen encomanades dins l’organització. Aquest material ha de permetre reduir al màxim el risc de patir trastorns musculo-esquelètics a les extremitats superiors i inferiors, esquena i evitar les males postures associades a l’ús intensiu de pantalles de visualització, i, alhora, han de ser reemplaçats quan el desgast els impedeix realitzar les seves funcions correctament. Per tant, la UOC requereix del subministrament d’aquest tipus d’elements segons les necessitats del seu personal, existent i nou, així com, en general, dur a terme una adaptació dels llocs de treball presencials i de teletreball.

Expediente: OSU00006/2025

Contrato de suministros formalizado por Fundació per a la Universitat Oberta de Catalunya. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 30192000. Adjudicado el 4 feb 2026 a LYRECO ESPAÑA, S.A.. Se recibieron 2 ofertas.

20.000
Presupuesto base
66.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
30192000
Publicación
16 mar 2026, 10:04
Fecha límite
17 nov 2025, 15:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
LYRECO ESPAÑA, S.A.
NIF
A79206223
Importe
20.000
Ofertas recibidas
2

Organismo contratante

Fundació per a la Universitat Oberta de Catalunya

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 16 mar 2026
Anuncio de Pliegos 16 mar 2026
Fin Plazo Presentación 17 nov 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 4 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 17 mar 2026, 05:26