Formalizada Suministros

La Universitat Oberta de Catalunya, en endavant UOC, té la necessitat d'adquirir un total de 31 llicències professionals de la plataforma de pissarra digital col·laborativa Miro, amb la següent distribució: 11 Llicències destinades a l'Oficina de Dades i equips de disponibilització de Dades. 10 Llicències destinades a l'Àrea de Màrqueting (específicament per al GO Oferta Formativa del Web). 10 Llicències destinades al GO Solucions d’Experiència d’Usuari (dins de l’Àrea d’Experiència de l’Estudiantat i del Docent).

Expediente: ESP77/CSUC2218/C3

Contrato de suministros formalizado por Fundació per a la Universitat Oberta de Catalunya. Procedimiento restringido. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 48000000. Adjudicado el 20 jul 2026 a Inetum España, S.A.. Se recibió 1 oferta.

3.481
Presupuesto base
3.829
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Restringido
CPV principal
48000000
Publicación
27 jul 2026, 18:05
Fecha límite
20 jul 2026, 11:45
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
Inetum España, S.A.
NIF
A28855260
Importe
3.481
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Fundació per a la Universitat Oberta de Catalunya

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 jul 2026
Anuncio de Pliegos 27 jul 2026
Fin Plazo Presentación 20 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 20 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:24