Formalizada Servicios

La Universitat de Barcelona necessita dotar d’alta disponibilitat l’administració i gestió de la solució wifi de la mateixa Universitat de Barcelona, basada en AP’s, Mobility Controllers i Mobility Conductor de HPE Aruba. Per dotar d’alta disponibilitat, i donat que els Mobility Conductor actuals estan ja fora de període de venda i no es permet un clúster mix de màquines virtuals i físiques, es farà amb un clúster de màquines virtuals de Mobility Conductor sobre infraestructura de virtualització de la Universitat de Barcelona. Per dur-ho a terme es demanen les llicències i tots els serveis professionals necessaris per migrar l’actual solució de Mobility Conductor físic a dos Mobility conductors virtuals i el seu suport i manteniment. El període de garantia de la solució, així com el seu manteniment i suport, serà d’un any i començarà en la data de la seva posada en funcionament

Expediente: 2025/190

Contrato de servicios formalizado por Universitat de Barcelona en Barcelona. Procedimiento restringido. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 64200000. Adjudicado el 4 feb 2026 a NTT SPAIN INTELLIGENTTECHNOLOGIES AND SERVICES , SL. Se recibió 1 oferta.

19.600
Presupuesto base
19.600
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Restringido
CPV principal
64200000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:48
Fecha límite
22 dic 2025, 15:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
NTT SPAIN INTELLIGENTTECHNOLOGIES AND SERVICES , SL
NIF
B62174842
Importe
14.066
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Universitat de Barcelona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 22 dic 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 4 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 18:05

Mismo sector y zona (64 en Barcelona)

Abierta N202600484

Servicio de mensajería a nivel nacional

111.404 €

Abierta 2026/00001965T

L’objecte d’aquest contracte és el subministrament, la instal·lació, la integració i la posada en marxa de l’ampliació del sistema de videovigilància intel·ligent (FASE II) existent al municipi de Gavà, així com el servei de manteniment preventiu i correctiu de la infraestructura global (FASE I i FASE II).

592.740 €

Abierta CSE/AH01/1101479302/27/PO

Servicio del plan de comunicación del programa de detección precoz de cáncer de mama del Hospital Universitari Vall d'Hebron

84.958 €

Abierta 2026-SE-OH-23

Servicios necesarios para la renovación, mantenimiento y monitorización de la infraestructura de red LAN deacuerdo con las condiciones y características establecidas en el PPT. Complementariamente es objeto del contrato promover la perspectiva de género con la adopción de un lenguaje inclusivo e igualitario.

1.405.714 €

Abierta 2026 3462

L’objecte del contracte és la prestació del servei de distribució de material informatiu, divulgatiu i de comunicació institucional de l’Ajuntament de Parets del Vallès.

40.000 €

Abierta CPA26070001

Contracte de serveis de missatgeria per a l’Institut Municipal d’Urbanisme, amb mesures de contractació pública sostenible

13.736 €

Adjudicada X2026002465

Contractació dels serveis de telecomunicacions de l’Ajuntament de Viladecavalls, en el marc del contracte centralitzat de serveis de telecomunicacions formalitzat pel Consorci Localret, corresponent al Lot 1 – Serveis de comunicacions.

69.600 €

Adjudicada CON.EXP2026000063

L’objecte del present plec de clàusules és regular la contractació del servei de recollida, transport i lliurament de correspondència de l’Ajuntament de Manresa, segons el règim que s'indica en aquest plec i en el plec de prescripcions tècniques regulador del contracte. En concret, s’hi inclouen les trameses següents: a) Correu ordinari (àmbit nacional i internacional). b) Correu certificat (àmbit internacional). c) Notificacions administratives (àmbit local i interurbà). d) Paqueteria (àmbit nacional i internacional). e) Paquet lleuger (àmbit nacional).

210.744 €

Formalizada 2025 4296

És objecte del present plec la contractació promoguda pel departament de Comunicació de l'Ajuntament de Parets del Vallès, consistent en la licitació contracte administratiu per a la prestació del servei de “streaming” per tvParets, d’acord amb els requisits que es detallen al plec de prescripcions tècniques particulars.

25.600 €

Formalizada 2025_EXP_F204_0001294-CDRB/2025/0001376

Contracte de serveis de connectivitat a l’Anella científica, així com altres serveis TIC

13.998 €

Más licitaciones de Universitat de Barcelona

Abierta 2026/67

Obres de substitució de la climatització deficient, existent en la secretaria d’estudiants i docència de la Facultat d’Economia i Empresa, edifici 696, d’acord amb el que es descriu en el projecte executiu aprovat el 3 de juny de 2026. Les actuacions comprenen la renovació i ampliació dels equips de clima i la seva instal·lació elèctrica i control associada del segment de la planta 2 on s’ubica part de la unitat de secretaria de l’edifici, en substitució dels equips existents amb les seves xarxes de conductes associades.

74.629 €

Abierta 2026/67

2026/67 Obres de climatització de la secretaria d’estudiants i docència de la Facultat d’Economia i Empresa, edifici 696

74.629 €

Abierta 2026/49

2026/49 Redacció d’informes, dictàmens, certificacions, projectes, direccions d’obra i altres serveis tècnics d'arquitectura i enginyeria

3.960.000 €

Abierta 2026/49

Seleccionar los proveedores y la determinación/establecimiento de los servicios profesionales especializados de técnicos competentes y habilitados para la prestación de servicios propios del ámbito de la arquitectura, la ingeniería y otros afines que serán objeto de los futuros contratos basados (objeto, condiciones y características). Estas prestaciones son: redacción de proyectos técnicos, dictámenes e informes, de direcciones de obra y direcciones de ejecución, de asistencia técnica y asesoramiento, entre otros vinculados, que resultan necesarios para garantizar el óptimo estado del patrimonio inmobiliario de la Universidad, asegurar el cumplimiento de la normativa vigente en cada momento, y adaptar sus espacios a las necesidades de la actividad que le es propia. Las prestaciones objeto del presente acuerdo marco, y, en particular, las prestaciones definidas en los lotes 2 Servicios de asistencia técnica para obras de reforma interior y para proyectos de edificación de PEM < a 500.000 €. y lote 3 Servicios de asistencia técnica para obras de reforma interior y para proyectos de edificación de PEM > a 500.000 €, serán trabajos y obras que no tendrán un elemento creativo susceptible de producir productos amparados en el derecho a la propiedad intelectual, dado que serán obras ordinarias y funcionales, sin ninguna singularidad o distintividad innovadora. En consecuencia, quedarán excluidas del presente acuerdo marco aquellas prestaciones definidas en los lotes 2 Servicios de asistencia técnica para obras de reforma interior y para proyectos de edificación de PEM < a 500.000 €. y lote 3 Servicios de asistencia técnica para obras de reforma interior y para proyectos de edificación de PEM > a 500.000 € que tengan por objeto proyectos de edificación de nueva construcción, de rehabilitación o de reforma, y proyectos de urbanización, que resulten complejos, tanto en lo que respecta a la planificación, proyección y dirección de ejecución de obra.

1.800.000 €

Abierta 2026/93

2026/93 Pinso per animals de laboratori

726.814 €