Formalizada Servicios

La Unidad de Innovación de la Fundación Hospital Universitario Vall d’Hebron - Institut de Recerca (VHIR), precisa contratar un servicio por el asesoramiento y gestión profesional para desarrollar las tareas que puedan apoyar a la Unidad de Innovación en materia de protección de propiedad industrial e intelectual.

Expediente: 2023-037 AM ASESORAMIENTO DE PATENTES

Contrato de servicios formalizado por Fundació Hospital Universitari Vall d'Hebron - Institut de Recerca en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 79120000. Adjudicado el 9 feb 2024 a Hoffmann Eitle SLU. Se recibieron 2 ofertas.

350.000
Presupuesto base
770.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
79120000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
14 ago 2026, 06:00
Fecha límite
26 nov 2023, 11:30
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
Hoffmann Eitle SLU
NIF
B86610599
Importe
175.000
Ofertas recibidas
2

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 ago 2026
Anuncio de Pliegos 14 ago 2026
Fin Plazo Presentación 26 nov 2023
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 9 feb 2024

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 15 ago 2026, 06:23

Mismo sector y zona (79 en Barcelona)

Abierta 3215/2026: CT/SV-15/26

1. L’objecte del contracte és la prestació dels serveis de disseny gràfic, conceptualització i desenvolupament de campanyes institucionals, maquetació, adaptació de peces i suports de comunicació a diferents formats impresos i digitals, generació i revisió de continguts gràfics, redacció de textos breus o frases publicitàries, elaboració d’il·lustracions, infografies i retocs fotogràfics, així com la preparació i lliurament de les arts finals i dels arxius oberts i editables corresponents, d’acord amb la identitat corporativa i les directrius de l’Ajuntament de Tiana.

37.000 €

Abierta 62-26

Servicios de diseño, coordinación y ejecución de un programa de mentoría y mejora competencial para mujeres de la IT Academy, orientado al empoderamiento y a la inserción laboral (Exp. 62-26).

116.189 €

Abierta AJT/12160/2023

Servei per l'assessorament i manteniment del sistema de gestió de qualitat (SGC) ISO 9001 a l'àrea Ciutat Transformadora

37.400 €

Abierta X2026000300

Servei de producció, subministrament i col.locació/retirada de suports publicitaris per als esdeveniments que es realitzin al Centre d'Activitats gestionat per La Farga, GEM,S.A.

51.000 €

Abierta 2026/3099

Contracte del servei d’organització d’activitats i lloguer d’infraestructures i serveis de la Festa Gastronòmica de la Coca de Llavaneres

32.939 €

Abierta 2026/35128E

Contracte de serveis per l'organització de la "4a Trobada d'entitats regionals de Badalona".

96.114 €

Abierta 20/2026/P2CONTR

L’objecte del contracte és la prestació de serveis professionals d'assessorament jurídic, representació i defensa jurídica especialitzada en matèria corresponent a l’àmbit administratiu i tributari per part de professionals jurídics col·legiats, inclosa tant la representació lletrada com la processal, d’acord amb l’establert en aquest plec i en el plec de prescripcions tècniques (PPT), llevat d’aquells supòsits en què, per la complexitat tècnica i la gravetat de l’assumpte, els serveis tècnics de l’Ajuntament considerin necessari un coneixement més especialitzat en la matèria.

69.550 €

Abierta 2026-61

Servei d’assessorament i suport al projecte de qualitat de la unitat d’hoteleria per a l’Hospital Clínic de Barcelona

28.109 €

Abierta 001_26003688

Contractació del servei de gestió de l'acte d'encesa de les llums de Nadal al districte de Sant Martí, amb mesures de contractació pública sostenible.

12.992 €

Abierta 2026000052

Servicios integrales de vigilancia control y soporte operativo a la seguridad municipal de Castelldefels

504.184 €

Más licitaciones de Fundació Hospital Universitari Vall d'Hebron - Institut de Recerca

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

L’objecte del present plec és la contractació d’una empresa per a la realització de vídeos psicoeducatius, tant vídeos nous com l’adaptació de vídeos prèviament realitzats, per a la realització d’ estudis de recerca, tant unicèntrics com multicèntrics; i, el desenvolupament dels mitjans telemàtics necessaris, tan nous com l’adaptació dels prèviament desenvolupats, per a la realització d’estudis i tasques d’entrenament i aprenentatge a distància per els investigadors de diferents centres. Tot aquest material es farà en continua col·laboració i seguint les indicacions i necessitats experimentals dels investigadors del Grup de Fisiologia i Fisiopatologia Digestiva de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR).

90.000 €

Abierta LICI 2026-036

L’objecte de la present licitació es establir les condicions tècniques que serviran de base per a la contractació del servei de recollida, transport i destrucció dels animals morts un cop hagin finalitzat els estudis d’investigació per la NEXUS Surgical de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR). Els animals, un cop finalitzats els estudis i assolits els objectius dels experiments científics, han de ser sacrificats mitjançant procediments eutanàsics que garanteixin una mort humanitària, d’acord amb la normativa vigent en matèria de benestar animal i experimentació.

10.000 €

Abierta LICI 2026-034 MANT. ROBOT DE MANEIG DE LÍQUIDS

SERVEI DE MANTENIMENT PREVENTIU ROBOT DE MANEIG DE LÍQUIDS FREEDOM EVO 2 DE L’IMID-BIOBANK DEL BIOBANC DE LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON - INSTITUT DE RECERCA (VHIR).

57.200 €

Abierta LICI 2026-034 MANT. ROBOT DE MANEIG DE LÍQUIDS

L’objecte del present Plec és la definició de les especificacions tècniques per a la licitació del servei de manteniment del robot de maneig de líquids FREEDOM EVO 2 de l’IMIDBiobank del Biobanc de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR), a fi de poder garantir la seva fiabilitat, disponibilitat i correcte funcionament. El robot de maneig de líquids FREEDOM EVO 2 de Tecan (amb núm. d’inventari 1065130), ubicat a la plataforma de Biobanc de l’IMID-Biobank, és un equipament essencial per al processament, preparació i manipulació automatitzada de mostres biològiques, contribuint a garantir la precisió, la traçabilitat i l’estandardització dels procediments desenvolupats.

26.000 €

Abierta LICI 2026-035 ANÀLISIS METABOLÒMICA (202311-10)

SERVEI D’ANÀLISIS METABOLÒMIC DE LES MOSTRES DEL PROJECTE TOXICITAT CARDIOVASCULAR EN EL CÀNCER DE MAMA HER 2-POSITIU PRECOÇ: DES DE L'AVALUACIÓ DEL RISC FINS A LA PREVENCIÓ (202311-10) DEL GRUP DE RECERCA DE MALALTIES CARDIOVASCULARS DE LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON (VHIR).

18.150 €