Formalizada Servicios

La Reserva de la Biosfera de les Terres de l’Ebre té prevista la organització i participació en fires i altres esdeveniments de promoció. Aquests esdeveniments constitueixen una eina clau per a la difusió de la marca Reserva de la Biosfera de les Terres de l’Ebre, la promoció dels seus valors ambientals, culturals i socioeconòmics i el suport a les empreses i productors acreditats. Per tal que aquesta participació sigui efectiva i coherent amb l’estratègia de promoció del projecte en què s’emmarca la present licitació, resulta necessari: • Disposar d’un servei d’assistència tècnica i logística per a la planificació, organització, transport, muntatge i desmuntatge, coordinació i dinamització de l’estand o espai firal. • Comptar amb elements de marxandatge corporatiu que reforcin el record de la marca, ampliïn l’impacte de la participació en fires més enllà de la seva durada concreta i transmetin els valors associats a la Reserva de la Biosfera. • Disposar de material específic per assistir i organitzar esdeveniments firals (carpes, mobiliari i altres recursos), reutilitzable i adaptable a diferents espais i formats. Aquest conjunt de necessitats deriva directament de les actuacions previstes en el marc del Pla firal i de les accions de promoció associades, i requereix una planificació prèvia i una gestió ordenada dels recursos. Per aquest motiu, es considera adequat articular-les mitjançant un contracte específic que permeti definir de manera clara les prestacions necessàries i la despesa corresponent. L’objecte d’aquest contracte és la prestació dels serveis i subministraments necessaris per garantir la participació de la Reserva de la Biosfera de les Terres de l’Ebre en fires i altres esdeveniments i accions de promoció. Això inclou els serveis d’assistència per a l’organització i participació en esdeveniments firals, l’adquisició d’elements de marxandatge corporatiu i l’adquisició de material específic per assistir a esdeveniments firals.

Expediente: 25/2026

Contrato de servicios formalizado por Consorci de Polítiques Ambientals de les Terres de l'Ebre (COPATE) en Tarragona. Lote 1. Procedimiento abierto. Categoría CPV 79342200. Adjudicado el 15 abr 2026 a TRIANGULO MARKETING SERVICES & CONSULTING SL. Se recibieron 4 ofertas.

99.897
Presupuesto base
99.897
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
79342200
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:33
Fecha límite
5 mar 2026, 00:59
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
TRIANGULO MARKETING SERVICES & CONSULTING SL
NIF
B62905591
Importe
50.300
Ofertas recibidas
4

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 5 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 15 abr 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 24 abr 2026, 06:23

Mismo sector y zona (79 en Tarragona)

Abierta 467/2026-G626

Servicios de asistencia técnica para la colaboración y apoyo a la Intervención General del Ayuntamiento de Tarragona en el ejercicio de las funciones de control interno, mediante actuaciones de auditoria pública, control Financiero y otros Trabajos incluidos en los planes anuales de control Financiero, de acuerdo con la normativa vigente. Lote 1 Auditoría de cuentas. Lote 2 Auditoría operativa. Lote 3 Control financiero de subvenciones. Lote 4 Revisión de cuentas justificativas de subvenciones concedidas. Lote 5 Revisión de cuentas justificativas de subvenciones recibidas. Lote 6 Servicios de colaboración

370.309 €

Abierta 159/2026

L’objecte del contracte és la prestació d’un servei de consultoria especialitzada en Recursos Humans per a la definició, disseny i implantació del Model de Gestió de Persones del Consorci d’Aigües de Tarragona, amb la finalitat de dotar l’organització d’un marc coherent, integrat i operatiu que alineï els principals processos, models, polítiques i instruments de gestió de persones.

35.000 €

Abierta 33/2026-OS

L’objecte del present plec és l’establiment de les condicions que regiran la contractació dels serveis d’assessorament jurídic qualificat en matèria de: - Administratiu general i contractació pública (Lot 1) - Protecció de dades, DPD i transparència (Lot 2) - Fiscal i comptable (Lot 3)

49.800 €

Abierta 08/2026

El present contracte té per objecte la prestació dels serveis i subministraments per cobrir les necessitats de la instal·lació, muntatge, lloguer d’elements, desenvolupament i desmuntatge de la Primera Festa del Romesco de Tarragona 2026, organitzat per MERCATS DE TARRAGONA, SA, que se celebrarà els dies 16, 17 i 18 d’octubre de 2026 al tram final de la Rambla Nova i al Teatre Tarragona.

34.480 €

Abierta 1570/2026

Servei de Delegat de Protecció de Dades per l’Ajuntament de l’Ampolla

4.535 €

Abierta 1547/2026

Els serveis de vigilància, seguretat i control d'accessos pels esdeveniments de caràcter festiu, cultural i esportiu organitzats al municipi de l’Ampolla, consistent en la contractació de vigilants (sense arma) i auxiliars-controladors d’accessos, d’acord amb les especificitats de cada servei.

16.891 €

Abierta CSE/TM05/1101480950/27/PO

Servei de seguretat i auxiliars de servei

3.554.764 €

Abierta 1623

Contractació dels serveis per a l’organització dels esdeveniments agroalimentaris «Premis Nacionals a les Millors Mels de Catalunya», que consistirà en l’organització de l’edició dels «Premis Nacionals a les millors Mels de Catalunya».

80.400 €

Abierta CO 14/2026

Contractació, per lots, dels serveis de gestoria i assessorament laboral a Serveis Comarcals Mediambientals, SA

74.741 €

Abierta 501/2026 G626

Serveis de direcció artística, coordinació i gestió de la mediació cultural i accions educatives, coordinació d’execució i producció, i coordinació i gestió de la comunicació i desenvolupament de connexions amb la ciutadania del festival SCAN

98.271 €

Más licitaciones de Consorci de Polítiques Ambientals de les Terres de l'Ebre (COPATE)

Adjudicada 410/2025

A la vista de la situació d'emergència generada a causa del lixiviat acumulat a posteriori de les fortes pluges justificades a l’expedient, es requereix, amb caràcter immediat, recórrer a la contractació del “Servei de tractament extern de lixiviats del dipòsit controlat de residus de Mas de Barberans i el seu transport”.

234.000 €

Adjudicada 376/2025

A la vista de la situació d'emergència generada a causa del lixiviat acumulat a posteriori de les fortes pluges justificades a l’expedient, es requereix, amb caràcter immediat, recórrer a la contractació del “Servei de tractament extern de lixiviats del dipòsit controlat de residus de Mas de Barberans”.

115.000 €

Formalizada 320/2025

L’objecte del present contracte és el manteniment de la plataforma d’administració electrònica que actualment té implantada el Consorci de Polítiques Ambientals de les Terres de l’Ebre (COPATE) per a tota la seva gestió administrativa i organitzativa, la qual incorpora els components i funcionalitats necessàries que permeten tant el compliment del marc legal vigent com l’adequació a les normes tècniques d’interoperabilitat i seguretat. Així mateix, també constitueix objecte del contracte la definició de les especificacions tècniques per a la contractació dels serveis que siguin necessaris per al manteniment, en les seves diferents modalitats, de la plataforma contractada.

56.900 €

Adjudicada 165/2026

Servei de neteja dels centres de treball del COPATE a Roquetes i a Deltebre

46.368 €

Adjudicada 165/2026

L'objecte del present contracte és la prestació del servei de neteja integral de les instal·lacions dels centres de treball del Consorci de Polítiques Ambientals de les Terres de l'Ebre (COPATE), ubicats als municipis de Roquetes i de Deltebre, incloent-hi totes les dependències, espais comuns, zones de treball, despatxos, sales de reunions, lavabos, magatzems i qualsevol altre espai que formi part de les instal·lacions.

23.184 €