Formalizada Servicios

la provisió del subministrament dels equips de telefonia mòbil i tauletes per disposar de dades i veu, així com el servei per fer efectiu l’accés a dades i veu de cada dispositiu. Els equips subministrats seran en règim de lloguer i el pagament de l’última quota tindrà el caràcter de residual, passant a ser propietat de l’Ajuntament

Expediente: X2026001106

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de Maçanet de la Selva. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 4 años. Categoría CPV 64211100. Adjudicado el 1 jun 2026 a INDALECCIUS BROADCASTING, SL. Se recibió 1 oferta.

78.002
Presupuesto base
85.802
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
64211100
Publicación
10 abr 2026, 18:00
Fecha límite
27 abr 2026, 16:00
Duración
4 años

Adjudicación

Adjudicatario
INDALECCIUS BROADCASTING, SL
NIF
B17994005
Importe
55.529
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 10 abr 2026
Anuncio de Pliegos 10 abr 2026
Fin Plazo Presentación 27 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 1 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 jun 2026, 06:22

Más licitaciones de Ajuntament de Maçanet de la Selva