Formalizada Servicios

La prestació dels serveis postals que genera la correspondència oficial i de caire administratiu de l'Ajuntament de Castelldefels

Expediente: CONTRACTACIO-SERV/2026000001

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de Castelldefels en Barcelona. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 64110000. Adjudicado el 19 jun 2026 a Sociedad Estatal Correos y Telegrafos, S.A., S.M.E.. Se recibió 1 oferta.

40.000
Presupuesto base
108.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
64110000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
8 abr 2026, 10:03
Fecha límite
24 abr 2026, 01:59
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
Sociedad Estatal Correos y Telegrafos, S.A., S.M.E.
NIF
A83052407
Importe
40.000
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Castelldefels

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 8 abr 2026
Anuncio de Pliegos 8 abr 2026
Fin Plazo Presentación 24 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 19 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 24 jun 2026, 06:23

Mismo sector y zona (64 en Barcelona)

Abierta N202600484

Servicio de mensajería a nivel nacional

111.404 €

Abierta 2026/00001965T

L’objecte d’aquest contracte és el subministrament, la instal·lació, la integració i la posada en marxa de l’ampliació del sistema de videovigilància intel·ligent (FASE II) existent al municipi de Gavà, així com el servei de manteniment preventiu i correctiu de la infraestructura global (FASE I i FASE II).

592.740 €

Abierta CSE/AH01/1101479302/27/PO

Servicio del plan de comunicación del programa de detección precoz de cáncer de mama del Hospital Universitari Vall d'Hebron

84.958 €

Abierta 2026-SE-OH-23

Servicios necesarios para la renovación, mantenimiento y monitorización de la infraestructura de red LAN deacuerdo con las condiciones y características establecidas en el PPT. Complementariamente es objeto del contrato promover la perspectiva de género con la adopción de un lenguaje inclusivo e igualitario.

1.405.714 €

Abierta 2026 3462

L’objecte del contracte és la prestació del servei de distribució de material informatiu, divulgatiu i de comunicació institucional de l’Ajuntament de Parets del Vallès.

40.000 €

Abierta CPA26070001

Contracte de serveis de missatgeria per a l’Institut Municipal d’Urbanisme, amb mesures de contractació pública sostenible

13.736 €

Adjudicada X2026002465

Contractació dels serveis de telecomunicacions de l’Ajuntament de Viladecavalls, en el marc del contracte centralitzat de serveis de telecomunicacions formalitzat pel Consorci Localret, corresponent al Lot 1 – Serveis de comunicacions.

69.600 €

Adjudicada CON.EXP2026000063

L’objecte del present plec de clàusules és regular la contractació del servei de recollida, transport i lliurament de correspondència de l’Ajuntament de Manresa, segons el règim que s'indica en aquest plec i en el plec de prescripcions tècniques regulador del contracte. En concret, s’hi inclouen les trameses següents: a) Correu ordinari (àmbit nacional i internacional). b) Correu certificat (àmbit internacional). c) Notificacions administratives (àmbit local i interurbà). d) Paqueteria (àmbit nacional i internacional). e) Paquet lleuger (àmbit nacional).

210.744 €

Formalizada 2025 4296

És objecte del present plec la contractació promoguda pel departament de Comunicació de l'Ajuntament de Parets del Vallès, consistent en la licitació contracte administratiu per a la prestació del servei de “streaming” per tvParets, d’acord amb els requisits que es detallen al plec de prescripcions tècniques particulars.

25.600 €

Formalizada 2025_EXP_F204_0001294-CDRB/2025/0001376

Contracte de serveis de connectivitat a l’Anella científica, així com altres serveis TIC

13.998 €

Más licitaciones de Ajuntament de Castelldefels