Adjudicada Servicios

La prestació del servei té com a principal finalitat l’adequació, el manteniment i la conservació dels equips de protecció contra incendis instal·lats en els equipaments i edificis municipals.

Expediente: GES 882 / 2024

Contrato de servicios adjudicado por Ajuntament de la Pobla de Segur en Lleida. Duración del contrato: 4 años. Categoría CPV 50413200. Adjudicado a Plana Fàbrega Seguretat S. L.. Se recibió 1 oferta.

51.416
Presupuesto base
61.699
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
50413200
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
29 jun 2026, 16:03
Fecha límite
14 jul 2026, 20:00
Duración
4 años

Adjudicación

Adjudicatario
Plana Fàbrega Seguretat S. L.
NIF
B60989233
Importe
40.124
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de la Pobla de Segur

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 jun 2026
Anuncio de Pliegos 29 jun 2026
Fin Plazo Presentación 14 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 22 ago 2026, 06:22

Mismo sector y zona (50 en Lleida)

Abierta CONTR/2026/0000000372

Servei de Manteniment Integral Preventiu i Correctiu de les instal·lacions del taller del Pla de Vilanoveta de Lleida de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya (Ref: POS129/26)

59.350 €

Abierta 2026 LEDA CPUB SER 06

Servei de manteniment de les instal·lacions elèctriques d'alta tensió i sistema de gestió d'instal·lacions de l'aeroport de Lleida-Alguaire

44.840 €

Abierta 2026-0229-OSE

Servicio de explotación de las obras de regulación y transporte del canal Segarra-Garrigues

5.122.725 €

Adjudicada CONTR/2026/0000000271

Servei de revisió de tasques cícliques per allargar la vida útil dels remuntadors "POMA" i "Leitner" instal·lats a les estacions de muntanya d’FGC Turisme.(Ref. NS56/26)

285.000 €

Formalizada CONTR/2026/0000000056

Servei de revisió mecànica de les tasques cícliques per allargar la vida útil dels remuntadors i pilones instal·lats a les estacions de muntanya d'AMSA (ref. PO29/26)

139.800 €

En evaluacion SER_OBEA_2026_0008

L’objecte del contracte inclou totes les tasques de reparacions d’urgències i incidències que puguin ocórrer dintre de la xarxa de semàfors de Lleida. S’inclouen tot tipus d’incidències (accidents, vandalisme, per causes meteorològiques, etc...) L’ adjudicatari hauran de tenir disponibilitat de realitzar les actuacions en un termini màxim de 24 hores, excepte en casos urgents que es realitzaran de forma immediata (2 hores màxim) des de la seva notificació.

14.960 €

En evaluacion 001/2026/4484/I264

L’objecte del contracte es basa en la prestació del servei de manteniment i conservació dels sistemes de protecció contra incendis (extintors, boques d’incendis, sistema de detecció d’incendis, polsadors, alarma i la senyalística corresponent) i de centrals d’intrusió dels edificis municipals de l’Ajuntament de Tàrrega, especificats a l’annex 1.

33.615 €

Adjudicada ICSOL-2026-16

MRU/LCA - Serveis de manteniment de les estacions de bombament dels sistemes de reg, hidrants i aigües pluvials del sector Vinyes del Mig del municipi de Bell-lloc d'Urgell

11.433 €

En evaluacion CONTR/2026/0000000255

Servei de manteniment dels llacs d’innivació de les explotacions d’FGC Turisme (Ref. POS103/26)

89.552 €

Adjudicada CONTR/2026/0000000056

Servei de revisió mecànica de les tasques cícliques per allargar la vida útil dels remuntadors i pilones instal·lats a les estacions de muntanya d'AMSA (ref. PO29/26)

139.800 €

Más licitaciones de Ajuntament de la Pobla de Segur

Abierta GES 92/2025/2

Contracte de serveis de redacció del projecte bàsic i executiu, la direcció facultativa d’obra i la coordinació de seguretat i salut de les obres d’urbanització dels carrers “N” i el del costat de l’Oficina de Turisme de la Pobla de Segur

22.313 €

Abierta 401/2026

Serveis de redacció del Projecte Bàsic i Executiu, la Direcció Facultativa d’Obra i la Coordinació de Seguretat i Salut per a la rehabilitació energètica de la residència Nostra Senyora de Ribera de la Pobla de Segur. Actuació A.HA.8.5 del Programa Memòria d’Intervenció Integral (PMII) de l’Ajuntament de la Pobla de Segur, dins el Pla de Barris i Viles de Catalunya 2025-2029.

35.583 €

Abierta GES 298 / 26

CONTRACTACIÓ MENOR SERVEI DE REDACCIÓ DEL PLA D’IGUALTAT I OPORTUNITATS DE L’AJUNTAMENT DE LA POBLA DE SEGUR

7.875 €

En evaluacion GES 92/2025/2

És objecte de contracte de serveis la redacció del projecte bàsic i executiu, la direcció facultativa d'obra i la coordinació de seguretat i salut de les obres d'urbanització dels carrers "N" i del costat de l'Oficina de Turisme.

22.313 €

En evaluacion 401/2026

Serveis de redacció del Projecte Bàsic i Executiu, la Direcció Facultativa d’Obra i la Coordinació de Seguretat i Salut per a la rehabilitació energètica de la residència Nostra Senyora de Ribera de la Pobla de Segur. Aquest correspon a l’actuació A.HA.8.5 “Mesures passives de millora de l’eficiència energètica de la Residència Nostra Senyora de Ribera” del Programa Memòria d’Intervenció Integral (PMII) de l’Ajuntament de la Pobla de Segur, dins el Pla de Barris i Viles de Catalunya 2025-2029.

35.583 €