Formalizada Servicios

La prestació del Servei de podologia per a la gent granes desenvolupa ales instal·lacions municipals de l’Ajuntament d’Esplugues de Llobregat, en la forma i amb les condicions definidesals plecs de condicions tècniques i administratives particulars reguladors de la licitació. El servei comporta copagament dels usuaris recollit a les ordenances municipals i es troba exempt d’IVA en aplicació de l’art. 20 de la llei 37/92 de 28 de desembre de l’IVA.

Expediente: 2026/2801/1403

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament d'Esplugues de Llobregat en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 85142000. Adjudicado el 27 may 2026 a jonathan IMAZ. Se recibió 1 oferta.

55.000
Presupuesto base
55.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
85142000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
23 mar 2026, 15:02
Fecha límite
8 abr 2026, 16:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
jonathan IMAZ
NIF
46408781W
Importe
55.000
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 mar 2026
Anuncio de Pliegos 23 mar 2026
Fin Plazo Presentación 8 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 27 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 jun 2026, 06:21

Mismo sector y zona (85 en Barcelona)

Abierta 2026/2402

L’objecte del contracte és la prestació del Servei Municipal de Canguratge i Cures Puntuals a Domicili per a infants i adolescents de 0 a 16 anys residents a Martorelles, ampliable excepcionalment fins als 21 anys en situacions de discapacitat o diversitat funcional degudament acreditades. El servei s’emmarca en les actuacions finançades pel Pla Corresponsables impulsat pel Ministeri d’Igualtat i el Departament d’Igualtat i Feminisme de la Generalitat de Catalunya i té per finalitat facilitar la conciliació de la vida familiar, laboral, educativa i personal de les famílies, afavorir la corresponsabilitat en les cures, reduir les desigualtats de gènere derivades de la sobrecàrrega de les tasques de cura i garantir una atenció professional, segura i de qualitat als infants i adolescents. El contracte inclou:  Prestació directa de serveis de cura puntual a domicili.  Coordinació tècnica del servei.  Valoració i gestió de les demandes derivades pels Serveis Socials.  Cobertura ordinària i urgent.  Registre, seguiment i control d’activitat.  Elaboració d’informes i memòries.  Coordinació amb els Serveis Socials Bàsics.  Implementació dels protocols de protecció a la infància.  Accions de sensibilització en corresponsabilitat.

9.351 €

Abierta 01040604/2026/21

Contractació de la prestació del servei de mediació comunitària i convivència ciutadana de l’Ajuntament de Sant Pere de Ribes, d’acord amb aquest plec de clàusules administratives particulars i de prescripcions tècniques. Els objectius del servei de mediació comunitària i convivència ciutadana seran els següents: • Oferir un recurs gratuït per a la ciutadania del municipi que vulguin trobar una solució alternativa als conflictes al sistema judicial. • Promoure i facilitar el dret de la ciutadania de resoldre els seus propis conflictes. • Activar dins la xarxa sociocomunitària un projecte que fomenti i afavoreixi la convivència i la cultura de la pau i el diàleg entre tota la ciutadania. • Vetllar per la implementació adequada del servei a nivell de suport tècnic i logístic. • Fomentar la convivència i la comunicació dels ciutadans i ciutadanes del municipi per tal de millorar les relacions interpersonals. • Potenciar la corresponsabilitat i la participació activa de la ciutadania en la gestió i resolució dels conflictes que els afecten. • Millorar el diàleg entre les persones i els diferents col·lectius deSant Pere de Ribes acceptant que el conflicte comporta canvi i és constructiu. • Instal·lar el diàleg com a forma alternativa de resolució de conflictes basada en el respecte i la igualtat. • Gestió de la reeducació a través, entre d’altres, de programes de mesures comunitàries alternatives a la sanció. • Oferir unes infrastructures mínimes de confidencialitat i atenció personalitzada que garanteixin el procés de mediació (professional adequat, despatx equipat, normativa de funcionament clara, codi deontològic...). • Formar els agents derivadors i els col·lectius interessats sobre el procés de mediació. • Fer pedagogia de la mediació. • Afavorir la reflexió sobre els conflictes i la posterior recerca d’acords negociats i satisfactoris per les dues parts. • Millorar les circumstàncies conflictives que porten al detriment de la convivència • Evitar i prevenir

117.174 €

Abierta 906675/26

Servei consistent en la realització de les revisions oftalmològiques al personal de l’AMB, IMET i IMPSOL

27.120 €

Abierta 2025/6818

Servicio de recogida de animales de compañía y gestión de las colonias de gatos ferales

109.050 €

Abierta SGT/2026/1887

L'objecte de la contractació és la prestació dels serveis d'assistència veterinària integral i de perruqueria canina necessaris per garantir la salut, el benestar animal i la plena operativitat dels 5 gossos adscrits a l'Equip Caní de la Policia Municipal de Sabadell.

13.372 €

Abierta 2026/11354F

L’objecte del contracte és el servei d’orientació i acompanyament a famílies de Santa Perpètua de Mogoda (d’ara endavant SOAF) és un servei de suport integral a les famílies per a la millora del seu benestar emocional i relacional, amb un ventall d’intervencions que van des de la prevenció fins al tractament més especialitzat. Aquest és un servei d’accés universal, de caràcter preventiu, i que s’integra en el Sistema català de Serveis socials com a servei complementari als equips de serveis socials.

214.550 €

Abierta SEC 2025 135

Contractació del servei d’orientació per a joves (Enllaç)

81.959 €

Abierta 2026/0006896

Serveis relatiu a l’execució d’accions de sensibilització adreçades a la ciutadania en l’àmbit de la convivència i la diversitat, dividit en 2 lots

57.825 €

Abierta 001_26003126

La gestió integral del Sistema Integral Municipal d’Informació, Orientació, Dinamització i Assessorament per a Joves (SIMIODA)

2.800.947 €

Abierta SEC/2026/849

Servei de psicopedagogia i logopèdia període 2026-2028.

25.920 €

Más licitaciones de Ajuntament d'Esplugues de Llobregat

Abierta 2026/9553/3084

Obres definides al Projecte executiu per la remodelació i creació d’un espai verd al c/ Pubilla Casas entre el c/ Menta i la plaça de la Bòbila d’Esplugues de Llobregat

329.937 €

Abierta 2026/7427/3084

Obres contemplades al Projecte Executiu de les Obres Ordinàries d'Urbanització del Parc dels Torrents Àmbit Bucle Nord Fase I

1.278.772 €

Abierta 2026/7427/3084

L’objecte del contracte és l’execució de les obres contemplades al "Projecte Executiu de les Obres Ordinàries d'Urbanització del Parc dels Torrents Àmbit Bucle Nord" Fase I, que consisteixen en els següents punts: ● Entorn del Pont d'Esplugues: Es pretén potenciar la contemplació de la cara nord del pont, atorgant-li valor patrimonial mitjançant la recuperació de la totalitat dels seus ulls i la creació d'un espai lliure amb mobiliari per a activitats cíviques. En aquesta zona més propera al pont s'hi instal·larà una àrea de calistènia i una zona de jocs infantils, a més d'adequar el quart ull del pont per a la instal·lació d'una zona d'escalada o rocòdrom. ● Accessibilitat: Es millorarà l'accessibilitat dels itineraris de vianants per complir rigorosament amb el vigent Codi d'Accessibilitat de Catalunya (supressió de barreres arquitectòniques). ● Vegetació i Reg: Es faran tasques de desbrossada i poda per recuperar els arbres existents, s'eliminaran els exemplars morts i es plantaran noves espècies (com pruneres de jardí, jacarandes, tarongers amargs i acàcies roses) adaptades bioclimàticament i de baix consum hídric. Tota la plantació disposarà d'un sistema automatitzat de reg per degoteig soterrat. ● Enllumenat Públic: Es preveu la substitució de la xarxa actual per una de nova per alinear-se amb els requeriments d'eficiència energètica, mitjançant la instal·lació de llumeneres de tipus LED amb una contaminació lluminosa molt reduïda cap a l'hemisferi superior. ● Activitats: Dotar d’elements de mobiliari urbà que perneti l’activitat lúdica i esportiva.

1.278.772 €

Abierta 2026/9553/3084

L’objectiu principal d’aquest contracte és l'execució de les obres definides al "Projecte executiu per la remodelació i creació d’un espai verd al c/ Pubilla Casas entre el c/ Menta i la plaça de la Bòbila d’Esplugues de Llobregat”

329.937 €

Abierta 2026/8453/3084

Obres contemplades al Projecte Bàsic i Executiu de les obres d’urbanització Dels Jardins de Montsió I el Mirador del Parc dels Torrents a Esplugues de Llobregat (Fase I)

650.498 €