Formalizada Servicios

La prestació del servei de manteniment i conservació de les àrees de joc infantil i àrees biosaludbles i d’altres com el Parc d’skate. Anomenades en conjunt com àrees de joc. Les tasques de conservació són de diversos tipus: • Manteniment periòdic o preventiu dels equipaments i altres elements inclosos a les àrees de jocs municipal amb una periodicitat definida en el plec tècnic. • Manteniment correctiu o no programat dels equipaments i altres elements inclosos a les àrees de jocs municipal. • Manteniment adaptatiu a realitzar en cas de canvis de normativa de seguretat, per canvis d’elements que no puguin ser reparats o per peticions ciutadanes sobre temes d’accessibilitat estudiades i aprovades prèviament pel responsable del contracte. • Manteniment de les superfícies esmorteïdores de les àrees de jocs. • Reposició d'elements de les mateixes.

Expediente: 31_2026-CNT

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de Calafell en Tarragona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 77313000. Adjudicado el 21 jul 2026 a AMINAPARK,SLU. Se recibió 1 oferta.

66.116
Presupuesto base
80.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
77313000
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
28 abr 2026, 14:04
Fecha límite
13 may 2026, 16:00
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
AMINAPARK,SLU
NIF
B42738526
Importe
60.855
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Calafell

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 28 abr 2026
Anuncio de Pliegos 28 abr 2026
Fin Plazo Presentación 13 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 21 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 sep 2026, 06:23

Mismo sector y zona (77 en Tarragona)

Adjudicada 3893/2026

servei de neteja de franges vegetals al municipi de Roda de Berà 2026.

23.870 €

Desierta 28/2026-OS

L’objecte del contracte és definir i regular la contractació del servei de poda d’arbrat i destoconament de soques en diferents punts del municipi de Calafell. És necessari realitzar en determinades èpoques de l’any, la poda dels arbres de les diferents zones del municipi per tal de que l’arbrat rebrolli i evitar així també la caiguda de les fulles que poden provocar brutícia i el taponament dels embornals. Així mateix, també és necessari per la seguretat pública retirar les soques que es troben a la via o zones públiques i/o que poden fer afectacions als vials públics.

23.140 €

Formalizada 1992/2026 (segona licitació)

Subministrament, instal·lació i manteniment de gespa artificial, amb retirada prèvia de la gespa existent, al camp de futbol de l'Arenal de l'Hospitalet de l'Infant

171.721 €

Formalizada 4390390004-2026-0000653

Serveis d'actuacions de manteniment de les lleres del barranc Vinaixarop-Camarles

28.161 €

Formalizada REU-37/2025

Servicio De Control De Fauna En El Aeropuerto De Reus

59.900 €

Adjudicada X2025095579

L’execució del servei de neteja de la part baixa de la riera de Riudoms, segons condicions descrites al Plec de prescripcions tècniques elaborat per la Sra. Sònia Juncosa Llauradó, enginyera industrial municipal del departament de Serveis, Medi Ambient i Platges.

49.066 €

Formalizada 2024-2719

L’objecte d’aquesta contractació és el servei de manteniment de zones verdes, arbrat viari, equipaments, espais periurbans, solars i torrents al municipi del Perelló

160.000 €

En evaluacion DSA-265/2026

Servicio De Control De Fauna En El Aeropuerto De Reus

245.400 €

Adjudicada 8004330008-2026-0006157

L'objecte d'aquest contracte és el manteniment general i conservació de l’espai forestal i de lleure de l’Albereda. Aquest contracte està reservat a Centres especials de treball d’iniciativa social (CETIS)

54.634 €

En evaluacion 4305420002-2026-0001426

Contratación para el servicio de mantenimiento de jardinería de los espacios verdes i el arbolado viario urbano del municipio de la Espluga de Francolí

240.716 €

Más licitaciones de Ajuntament de Calafell