Prevista Servicios

La prestació del servei de les unitats d’escolarització compartida (UEC) per als cursos escolars 2026-2027 i 2027-2028. L’objecte del contracte es concreta en el desenvolupament de mesures intensives, en concret les unitats d’escolarització compartida (UEC), adreçades a l’alumnat de 3r i 4t d’ESO amb necessitats educatives derivades de situacions socioeconòmiques i socioculturals especialment desfavorides i/o amb risc d’abandonament escolar prematur i/o fracàs escolar. L'objecte del contracte es divideix en 43 lots.

Expediente: ED-2026-128

Contrato de servicios previsto por Departament d'Educació i Formació Professional. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 80200000.

20.673.260
Presupuesto base
43.353.433
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
80200000
Publicación
17 mar 2026, 16:05
Duración
2 años

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 mar 2026
Anuncio de Pliegos 17 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 18 mar 2026, 05:22

Más licitaciones de Departament d'Educació i Formació Professional