En evaluacion Servicios

La prestació del servei de dinamització dels patis oberts a les escoles de Manresa. Es tracta d’un espai d’obertura dels patis de les escoles públiques, fora d’horari lectiu, per tal de que puguin ser utilitzats com espais d’oci i lleure.

Expediente: CON.EXP2025000097

Contrato de servicios en evaluación por Ajuntament de Manresa en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 75200000.

29.163
Presupuesto base
95.560
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
75200000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
17 jul 2026, 12:11
Fecha límite
3 ago 2026, 14:00
Duración
1 año

Organismo contratante

Ajuntament de Manresa

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 jul 2026
Anuncio de Pliegos 17 jul 2026
Fin Plazo Presentación 3 ago 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 ago 2026, 17:00

Mismo sector y zona (75 en Barcelona)

Abierta 38440/2025

Aquest contracte té per objecte la prestació del servei de mediació i convivència per oferir a la ciutadania l’oportunitat de gestionar els seus propis conflictes, de manera pacífica i negociada.

144.610 €

En evaluacion 006_26001821

Servei de visites escolars, visites de públic general, visites familiars i visites accessibles, així com el disseny de noves activitats i adaptació d'altres ja existents.

96.591 €

Formalizada SE-2-2026.PNSP

L'objecte del present contracte és la prestació de serveis especialitzats de modelització climàtica i predicció estacional del perill d'incendis forestals a Catalunya, mitjançant l'obtenció i tractament d'indicadors de sequera, l'aplicació de models predictius i la generació periòdica de resultats tècnics i representacions gràfiques destinades a l'avaluació del risc d'incendis forestals. La prestació inclou, entre d'altres, el càlcul i actualització dels indicadors de sequera sobre el territori de Catalunya i les regions definides,l'execució de models de predicció estacional basats en dades climàtiques i meteorològiques, la validació dels resultats obtinguts i el lliurament mensual dels resultats, dades i productes gràfics necessaris per a l'elaboració dels corresponents informes tècnics.

4.200 €

Formalizada 32476/25

Servicio de soporte a la gestión del patrimonio e inventario con destino al Centro de Investigación y Desarrollo Pascual Vila.

44.838 €

En evaluacion CTON2026000025

El manteniment i la conservació dels equips de protecció contra incendis (extintors, boques d’incendi equipades, ruixadors automàtics, altres sistemes de seguretat passiva contra el foc) instal·lats en els equipaments, edificis i unitats mòbils municipals el terme municipal de Sant Vicenç dels Horts.

41.202 €

En evaluacion 294/2025/eCONT

Realització de les actuacions previstes per als anys 2026, 2027 i 2028 en el Pla Municipal de Prevenció d’Incendis Forestals (PPI) de Vilanova i la Geltrú.

43.105 €

En evaluacion CSE/AH01/1101475401/27/PSS

Servei del dret d’us d’una solució de programari per a la gestió, anàlisi i explotació del Conjunt Mínim Bàsic de Dades (CMBD) de l’Hospital Universitari Vall d’Hebron

4.300 €

En evaluacion CONTR/2026/0000000381

Serveis de suport tècnic especialitzat en els negocis jurídics de telecomunicacions de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya (Ref: POS102/26)

87.000 €

Adjudicada 001_26001627

L¿objecte de contracte és la prestació del servei de suport administratiu i tècnic per a la gestió de les mesures alternatives a la sanció i treballs i prestacions en benefici de la comunitat, substitutòries de sancions administratives i penals

295.836 €

Adjudicada 081_26000531

serveis de gestió i producció tècnica del concert participatiu CANTA GRAN del Servei Educatiu de L¿Auditori de Barcelona, amb mesures de contractació pública sostenible

25.000 €

Más licitaciones de Ajuntament de Manresa

Abierta CONEXP2026000075

L’objecte del present contracte és regular el contracte de serveis de secretaria tècnica i monitoratge, recepció i cobrament d’entrades per al Saló de la Infància i la Joventut, Campi qui Jugui 2026/2027. El Saló de la Infància i la Joventut, Campi qui Jugui, va dirigit preferentment als nens i nenes, nois i noies d’entre 1 i 12 anys de la Catalunya Central. Des de les darreres edicions però, algunes activitats s’han fet extensives a les persones adultes per afavorir les relacions intergeneracionals.

97.341 €

Abierta CONEXP2026000075

Contracte de serveis de secretaria tècnica i monitoratge, personal de recepció i cobrament de tiquets per al Saló de la Infància i la Joventut, Campi qui Jugui 2026/2027.

362.759 €

Abierta CONEXP2026000053

Servei de tallers d'educació per a la salut i promoció de l'estil de vida saludable en l'àmbit comunitari al municipi de Manresa

116.725 €

Abierta CONEXP2026000053

L’objecte del present contracte és l’organització i desenvolupament de tallers educatius en l’àmbit escolar i comunitari a la ciutat de Manresa, segons les condicions tècniques particulars establertes per la Unitat de Sanitat de l’Ajuntament de Manresa en el marc del Programa de Promoció de la Salut. La finalitat principal del Programa de Promoció de la Salut és fomentar hàbits i decisions que vagin encaminats a promoure un estil de vida saludable entre la ciutadania, especialment al col·lectiu que es troba en edat escolar.

56.914 €

Abierta CONEXP2026000111

Servei que consisteix en el disseny, la gestió, la coordinació, l’execució i l’avaluació dels tallers i formacions en matèria coeducativa, dividit en quatre lots

84.395 €