Formalizada Servicios

La prestació de la tasca és la formació especialitzada en tècniques de venda telefònica orientada a l’equip d’Agents del Centre d’Atenció Telefònica de la UOC, amb l’objectiu de millorar el tancament comercial de les converses amb l’estudiantat.

Expediente: ESP35/CSUC2310/C1

Contrato de servicios formalizado por Fundació per a la Universitat Oberta de Catalunya. Procedimiento restringido. Duración del contrato: 11 meses. Categoría CPV 80530000. Adjudicado el 7 jul 2026 a ADECCO FORMACION S.A.U.. Se recibió 1 oferta.

10.400
Presupuesto base
10.400
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Restringido
CPV principal
80530000
Publicación
27 jul 2026, 14:13
Fecha límite
2 jul 2026, 12:30
Duración
11 meses

Adjudicación

Adjudicatario
ADECCO FORMACION S.A.U.
NIF
A58467341
Importe
10.400
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Fundació per a la Universitat Oberta de Catalunya

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 jul 2026
Anuncio de Pliegos 27 jul 2026
Fin Plazo Presentación 2 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 7 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:31