En evaluacion Concesión de servicios

La prestació consisteix en la concessió de serveis per la gestió i explotació del servei de bar de la piscina, servei de neteja de vestidors, recinte i annexes, servei de control de les entrades al recinte, d’acord amb les instruccions de l’Ajuntament, neteja i reg de la gespa i zona de platja, i de tot el recinte, segons les indicacions que siguin efectuades per l’Ajuntament i en especial la neteja de WC, vestidors, vidres, terres, accessos, zona de platja, bar....

Expediente: 190/2026-b

Contrato de concesión de servicios en evaluación por Ajuntament de Guardiola de Berguedà. Procedimiento abierto. Categoría CPV 55410000.

300
Presupuesto base
600
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
55410000
Publicación
6 may 2026, 14:10
Fecha límite
22 may 2026, 01:59

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 6 may 2026
Anuncio de Pliegos 6 may 2026
Fin Plazo Presentación 22 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 may 2026, 06:23

Más licitaciones de Ajuntament de Guardiola de Berguedà

En evaluacion 242/2026

Execució de les obres corresponents al ““PROJECTE D’IL.LUMINACIÓ DEL CAMP DE FUTBOL DE GUARDIOLA DE BERGUEDÀ COL.LOCACIÓ DE NOUS BÀCULS I PUNTS DE LLUM”, redactat per l’Arquitecte Ramon Subirana i Jové. El projecte contempla la realització de les obres per dur a terme la il·luminació del camp de futbol de Guardiola de Berguedà, la col·locació de nous bàculs i punts de llum per insuficiència de la instal·lació existent que té una mitjana de 30 lux. Em concret es preveu la substitució del sistema d’enllumenat actual format per 6 pals de fusta que sustenten els focus que il·luminen la zona de joc del camp de futbol de Guardiola de Berguedà per 2 columnes de 15m d’alçada amb un nou sistema d’enllumenat LED, a cada banda del camp.

67.821 €

En evaluacion 576/2026

És objecte d’aquesta licitació la concessió de serveis per la gestió i explotació del servei de bar de la llar del pensionista i el servei de neteja de lavabos i espais de reunions i activitats, segons les indicacions que siguin efectuades per l’Ajuntament.

10.800 €

Adjudicada 577/2024

L’objecte del contracte és la realització de les obres per la sectorització de la xarxa d’aigua potable de Guardiola de Berguedà.

51.613 €

En evaluacion 242/2026

OBRES D’IL·LUMINACIÓ DEL CAMP DE FUTBOL DE GUARDIOLA DE BERGUEDÀ

67.821 €

En evaluacion 576/2026

CONTRACTE RELATIU A LA PRESTACIÓ EN RÈGIM DE CONCESSIÓ DE LA GESTIÓ I EXPLOTACIÓ DEL BAR I LA NETEJA DE LES INSTAL·LACIONS DE LA LLAR DEL PENSIONISTA DE GUARDIOLA DE BERGUEDÀ

10.800 €