Formalizada Servicios

La prestació consisteix en el disseny i la impartició d’una acció formativa en competència intercultural adaptada al context de l’Oficina OpenEU de la UOC. Inclou la detecció prèvia de necessitats, l’elaboració de continguts teòrics i pràctics, la realització de sessions formatives amb metodologies experiencials i l’acompanyament en la transferència dels aprenentatges a la pràctica professional.

Expediente: ESP28/CSUC2310/C1

Contrato de servicios formalizado por Fundació per a la Universitat Oberta de Catalunya. Procedimiento restringido. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 80510000. Adjudicado el 27 abr 2026 a Anna Rodríguez Casadevall. Se recibió 1 oferta.

2.800
Presupuesto base
2.800
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Restringido
CPV principal
80510000
Publicación
29 jun 2026, 10:03
Fecha límite
21 abr 2026, 11:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
Anna Rodríguez Casadevall
NIF
47807685T
Importe
2.800
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Fundació per a la Universitat Oberta de Catalunya

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 jun 2026
Anuncio de Pliegos 29 jun 2026
Fin Plazo Presentación 21 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 27 abr 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 30 jun 2026, 06:24