LA PAVIMENTACIÓ D’UN TRAM, LA FORMACIÓ DE PASSOS PEATONS ELEVATS I LA CONSTRUCCIÓ D’UNA ROTONDA AL CARRER CASTELLÓ DEL CASC URBÀ MUNICIPI DE VILA-SACRA

Expediente: 457/2026

Pavimentació d'un tram, formació de passos peatons elevats i construcció d'una rotonda al carrer Castelló dels casc urbà del municipi de Vila-sacra

374.206
Presupuesto base
374.206
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Vila-sacra, Girona (Cataluña)
Publicación
15 ago 2026, 06:10

Organismo contratante

Ajuntament de Vila-sacra

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 ago 2026
Anuncio de Pliegos 15 ago 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 1 sep 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 12:11