Formalizada Concesión de servicios

La nova estació d’autobusos de Tàrrega preveu atendre 150.000 persones usuàries anuals. L’equipament romandrà obert al públic 365 dies a l’any de les 07:00h. a les 21:00h. Disposa d’un espai pensat per instal·lar-hi una zona de venda automàtica de begudes i petita alimentació. Cal contractar el servei d’explotació de les màquines de venda automàtica de la nova estació d’autobusos de Tàrrega. és un contracte d'ingressos per a Cimalsa.

Expediente: 2025/32/CSRV/VENDING/O_EBT

Contrato de concesión de servicios formalizado por Centrals i Infraestructures per a la Mobilitat i les Activitats Logístiques, SA (CIMALSA) en Lleida. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 4 años. Categoría CPV 42933300. Adjudicado el 10 dic 2025 a COESMA EXPENEDORES, SLU. Se recibieron 2 ofertas.

6.750
Presupuesto base
11.250
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
42933300
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
19 mar 2026, 12:03
Fecha límite
22 oct 2025, 15:00
Duración
4 años

Adjudicación

Adjudicatario
COESMA EXPENEDORES, SLU
NIF
B25788407
Importe
6.749
Ofertas recibidas
2

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 19 mar 2026
Anuncio de Pliegos 19 mar 2026
Fin Plazo Presentación 22 oct 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 10 dic 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 20 mar 2026, 05:23

Mismo sector y zona (42 en Lleida)

Abierta 001/2026/7202/I266

L’objecte del present contracte és el subministrament i instal·lació de la climatització de la Biblioteca Pública de Tàrrega, mitjançant la substitució dels equips existents per nous sistemes d’alta eficiència energètica, concretament el subministrament de 6 equips independents segons les disposicions previstes a la pàg. 20 i ss del projecte

209.081 €

Abierta 1087/2026

El objeto del presente contrato es la sustitución integral de las cadenas difusoras existentes y de todos sus elementos asociados del sistema de aireación en la primera laguna aireada de la Estación Depuradora de Aguas Residuales (EDAR) de Montferrer.

335.900 €

Adjudicada GSS-2026-461

Subministrament, instal·laciói posada en marxa d'unsistema de tractament d'aigua per osmosi inversa per a hemodiàliside l'Hospital Comarcal del Pallars (HCP), gestionat per l'empresa Pública Gestió de Serveis Sanitaris (GSS).

155.380 €

Adjudicada 1078/2026

Subministrament i instal·lació d’una tanca, senyalització i dos compactadors per a la deixalleria de Tremp.

43.994 €

Adjudicada 117/2026

Subministrament, transport, instal·lació, posada en marxa i formació de la maquinària de fleca, brioixeria i pastisseria prevista al projecte municipal de creació de l’Obrador Compartit de Torrebesses.

119.835 €

En evaluacion 2026/ETSAE0327/00004276E

Suministro Material Inventariable AGBS 01 26

20.661 €

En evaluacion 007/2026/56/XA13

És objecte del present contracte el subministrament, en règim de lloguer, d’aparells d’aire condicionat durant la celebració de la Fira de Teatre al Carrer de Tàrrega així com al seva instal·lació i desinstal·lació d’acord amb les necessitats relacionades en el plec de prescripcions tècniques.

34.800 €

Adjudicada 2024/142

Subministrament de màquina forestal d’estellar de fusta biotrituradora autònoma remolcable pel manteniment de parcs, jardins, zones verdes i dels marges dels camins del municipi per a fer el manteniment dels camins rurals i senders

28.206 €

Formalizada 131/2026

Suministro de una máquina volteadora de compost para la planta de compostaje de La Seu d'Urgell

285.550 €

Formalizada EASCS/2026/02

Contractació del subministrament, instal·lació i posada en marxa d’una reixa de desbast a l’estació de bombament d’aigües residuals (“EBAR”) Nord, gestionada per l’Empresa d’Aigües i Serveis de Cervera i la Segarra, S.L.

64.722 €

Más licitaciones de Centrals i Infraestructures per a la Mobilitat i les Activitats Logístiques, SA (CIMALSA)