Adjudicada Suministros

La instal·lació d’un sistema de control d’accés a les sales blanques TVA-C i a l’espai de la Facultat de Química,l’adquisició d’una cabina de flux laminar, i l’adquisició d’un equip de refrigeració d’aigua (Thermo-Chiller) per l’Institut de Física d’Altes Energies (IFAE).

Expediente: IFAE-2026/04

Contrato de suministros adjudicado por Consorci Institut de Física d'Altes Energies en Barcelona. Lote 1. Duración del contrato: 2 meses. Categoría CPV 42500000. Adjudicado a SISTEMAS DE TECNOLOGÍA APLICADA, SLU. Se recibieron 2 ofertas.

90.000
Presupuesto base
90.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
42500000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
7 mar 2026, 04:52
Fecha límite
23 mar 2026, 13:00
Duración
2 meses
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
SISTEMAS DE TECNOLOGÍA APLICADA, SLU
NIF
B61437539
Importe
7.681
Ofertas recibidas
2

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 7 mar 2026
Anuncio de Pliegos 7 mar 2026
Fin Plazo Presentación 23 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 9 may 2026, 06:22

Mismo sector y zona (42 en Barcelona)

Abierta 2026/0023581

Subministrament de dos carretons elèctrics retràctils amb càmera destinats a les naus logístiques 8 i 9 de la Diputació de Barcelona ubicades al Pont de Vilomara i Rocafort.

90.000 €

Abierta OTU/2026/219

L'objecte del contracte és el subministrament, mitjançant la modalitat de compra, d'un carretó elevador tèrmic destinat al Servei de Logística de l'Ajuntament de Sabadell

59.917 €

Abierta 2026OB0016

L’objecte del present contracte són les obres per l’execució de la instal·lació del sistema nou de climatització per la zona del sector planta de MERCABARNA-FLOR, situat a Sant Boi de Llobregat.

291.316 €

Abierta OTU/2026/338

Subministrament i instal·lació de nous equips de filtratge de la sala de bombes Nord del Parc Catalunya per substituir els quatre filtres instal·lats des dels inicis del parc, que han deixat de funcionar, i que són necessaris pel correcte filtratge de les aigües del llac.

112.476 €

Abierta CONTR/2026/0000000406

Suministro, instalación, puesta en servicio y mantenimiento de una instalación de lavado de trenes al paso y retirada del actual lavador de la línea Barcelona-Vallès de los Ferrocarriles de la Generalitat de Cataluña (Ref: PO105/26)

650.000 €

Abierta AEP/AGI/Contractació/2026/56 -8/2026/CSUBM

Subministrament, mitjançant la modalitat d’arrendament sense opció de compra, de dos vehicles elèctrics compartits entre la ciutadania i el personal municipal de l’Ajuntament de Viladecans, així com el servei per a la implantació, gestió i manteniment dels vehicles (aplicació mòbil, software i manteniment), amb mesures de contractació pública sostenible.

54.100 €

Abierta 34529/2026

Subministrament, instal·lació, configuració, programació i posada en funcionament d'un nou sistema de control d'accessos de tecnologia ATS per l'equipament de l'Ajuntament de Sant Cugat i sala Canigó, situat a la plaça de la Vila, núm.1 de Sant Cugat del Vallès i l'equipament de la Policia Local, situat a la plaça de la Vila núm. 2 de Sant Cugat del Vallès, ubicats al mateix edifici.

20.324 €

Abierta 4/2026

Subministrament, instal·lació i manteniment, mitjançant la modalitat d’arrendament financer sense opció de compra, d’una estació autoportant de nanofiltració per a Interhospitalia2 A.I.E.

67.200 €

Abierta 046-26

Sistema de control domòtic KNX BMS per a l'edifici del BCIN

22.500 €

Abierta 2026-03022

Suministro e instalacion de un puente grua de 2 tn. para la bm barcelona can tunis

29.799 €

Más licitaciones de Consorci Institut de Física d'Altes Energies

Abierta IFAE-2026/07

L'objecte d'aquest contracte consisteix en la implantació i el manteniment d’un software integral per la gestió de la prevenció de riscos laboral i coordinació d’activitats empresarials, amb la finalitat de digitalitzar, gestionar de forma eficient i optimitzar al màxim les tasques administratives del departament de riscos laborals, realització de la coordinació d’activitats empresarials, la centralització de la informació i la documentació, la integració de sistemes preventius de l’empresa, l’estanderització, digitalització dels informes tècnics i seguiment de l’activitat preventiva, de forma que garanteixi l’accessibilitat al servei durant tota la duració del contracte, amb absoluta confidencialitat en el ús de dades personals a les que pugui accedir en la prestació objecte de la licitació.

20.000 €

Adjudicada IFAE-2026/11

RENTING DE TRES VEHÍCULOS PARA EL DESARROLLO DE LAS ACTIVIDADES DE INVESTIGACIÓN DEL TELESCOPIO MAGIC DEL INSTITUT DE FÍSICA D’ALTES ENERGIES (IFAE).

140.000 €

Adjudicada IFAE-2026/13

SERVEIS D’ASSISTÈNCIA TÈCNICA PER LA IMPLANTACIÓ DEL PLA D’ACCIÓ I PREPARACIÓ DE L’AVALUACIÓ DE REACREDITACIÓ DE LA HUMAN RESOURCES AWARD (HRA) DE L'INSTITUT DE FÍSICA D'ALTES ENERGIES (IFAE).

30.000 €

Adjudicada IFAE-2026/13

L'objecte del contracte és la prestació de serveis d'assistència tècnica especialitzada per donar suport a l'entitat en el procés de renovació i actualització de la seva estratègia de Human Resources Award (HRA), conforme als principis de la Carta Europea de l'Investigador i el Codi de Conducta per a la Contractació d'Investigadors (C&C),així com en la definició d'un nou Pla d'Acció que permeti consolidar la millora contínua de la institució en matèria de gestió del talent investigador.

30.000 €

Adjudicada IFAE-2026/16

SERVICIO DE INGENIERÍA MECÁNICA ESPECIALIZADA EN CRIOGENIA PARA INTEGRACIÓN DEL SUBSISTEMA COLDBOX / CRYOSHIELD EN EL ET-PATHFINDER POR PARTE DEL INSTITUT DE FÍSICA D’ALTES ENERGIES (IFAE).

55.000 €