En evaluacion Suministros

La instal·lació d’aquestes cortines és necessària per dividir l’espai en tres pavellons, permetent la pràctica simultània de diverses activitats esportives amb seguretat. Aquesta millora optimitzarà l’ús de les instal·lacions, evitant interferències entre disciplines i reduint el risc d’accidents. A més, proporcionarà flexibilitat per adaptar l’espai a diferents necessitats i esdeveniments, complint amb els estàndards normatius i de qualitat. Aquesta inversió és essencial per fomentar l’esport a nivell local i regional, garantint un ús eficient i segur del Palau.

Expediente: 205/48-EG626

Contrato de suministros en evaluación por Patronat Municipal d'Esports de Tarragona en Tarragona. Duración del contrato: 20 días. Categoría CPV 39515100.

36.000
Presupuesto base
36.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
39515100
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:52
Fecha límite
17 sep 2025, 01:59
Duración
20 días

Adjudicación

Adjudicatario
DISSENY TEA3 SLU
NIF
B61278982
Importe
35.700
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 17 sep 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:19

Mismo sector y zona (39 en Tarragona)

Abierta 119/2026

L'objecte del contracte és el subministrament de material de marxandatge corporatiu personalitzat, incloses les operacions accessòries d'impressió o gravat, preparació de mostres, embalatge, transport i lliurament. La prestació principal i econòmicament predominant és el subministrament; les tasques de personalització tenen caràcter accessori

31.950 €

Abierta 10271/2026

Subministrament i col·locació de lones per a ombres, compresos a la memòria valorada per a la intervenció a la llar d'infants" les Vimeteres" per a la construcció de pèrgoles

34.871 €

Abierta Compres Exp. 2024/5-G625

Sistema Dinàmic d'Adquisició (SDA) pel subministrament de mobiliari i equipament divers per a l’Ajuntament de Tarragona

En evaluacion P0188Y266

Suministro de nueve (9) carpas plegables serigrafiadas, destinadas a su utilización en dispositivos operativos y eventos en el exterior de la Comandancia de la Guardia Civil de Tarragona, con el fin de garantizar condiciones adecuadas de operatividad, protección y seguridad frente a condiciones meteorológicas adversas

20.408 €

Formalizada CS/AH07/1101473601/26/PNSP

Subministrament de 6 ventiladors per reparar 2 refredadores de clima HUTVC

22.114 €

Adjudicada REU-72/2026

Suministro De Electrodomésticos Para El Colectivo Toam

115 €

En evaluacion X2026016344

Subministrament i l’execució de les obres descrites en el Projecte Bàsic i Executiu per a la renovació de la gespa artificial i obres complementàries al Camp de Futbol núm. 1 i 2 de la Zona Esportiva Municipal de Cambrils

383.290 €

Adjudicada 361.2026.G626

Subministrament de petits electrodomèstics per residències artístiques del departament de Cultura.

610 €

En evaluacion CONSUB-0172/2026

La instal·lació de l’espai d’acollida temporal per a gats de colònia està ubicada al Carrer Cervera, 6 i s’està construint amb l'objectiu d'albergar gats procedents de les colònies municipals de manera temporal. En cap cas es pretén utilitzar per albergar gats ferals de manera permanent. La finalitat d’aquest contracte és garantir l’equipament i mobiliari necessari per posar en funcionament les instal·lacions i garantir el benestar dels gats que s’hi allotgin, així com per a habilitar els diferents espais de treball de l’espai i cobrir altres despeses derivades dels animals de companyia del municipi de Reus a via pública, com són l’alimentació per als gats de colònia, l’aprovisionament de refugi per a aquests i la identificació de les colònies per tal d’informar a la ciutadania sobre les colònies i protegir els individus que les conformen i els seus espais i altres necessitats derivades de les competències municipals en matèria de benestar animal com la identificació dels espais adients per dur a terme les necessitats dels animals de companyia en espais públics.

29.331 €

Adjudicada 216.2026.G626-P2

Subministrament i instal·lació de diferents tipus d’estors per a diverses dependències municipals, incloent en alguns casos la desinstal·lació i retirada d’estors vell que poden comportar actuacions a la paret prèvies a la nova instal·lació.

10.035 €

Más licitaciones de Patronat Municipal d'Esports de Tarragona

Abierta 2026/60-EG626

SUBMINISTRAMENT D’ESTELLA FORESTAL, AMB DESCÀRREGA PNEUMÀTICA, PER DONAR SERVEI A LA CALDERA DE BIOMASSA DE LA PISCINA OLÍMPICA “SYLVIA FONTANA”

154.440 €

Abierta 2026/59-EG626

SUBMINISTRAMENT DE COBERTA TÈRMICA I EQUIP D’ENROTLLAMENT DESPLAÇABLE DE LA PISCINA OLÍMPICA “SYLVIA FONTANA

137.253 €

Abierta 2026/59-EG626

La justificació del contracte és la necessitat d'automatitzar el sistema de coberta tèrmica de la piscina Sylvia Fontana per millorar l’eficiència dels recursos humans, reduir la càrrega operativa associada a la seva manipulació diària i incrementar l'eficiència energètica de la instal·lació. Aquesta intervenció optimitzarà les instal·lacions, millorant-ne el funcionament i reduint els costos d'explotació derivats de les tasques manuals actuals. A més, permetrà garantir una prestació més eficient i sostenible del servei, assegurant unes condicions òptimes d'ús de la piscina durant tot l'any. • Integració amb els elements existents (sureres), eliminant tasques addicionals. • Millora de l’eficiència energètica i sostenibilitat del recinte.

137.253 €

Abierta 2026/45-EG626

CONTRACTACIÓ DE LES OBRES PER A L'EXECUCIÓ DE GIMNÀS, ZONA D'AIGÜES I VESTIDORS DE L'EQUIPAMENT DE LES PISCINES PÚBLIQUES MUNICIPALS DE SANT PERE I SANT PAU.

2.065.222 €

Abierta 2026/39-EG626

CONTRACTACIÓ DE LES OBRES PER A LA CONSTRUCCIÓ D’UN EQUIPAMENT AL CAMP DE RUGBI SITUAT A L’ANELLA MEDITERRÀNIA, DESTINAT A VESTIDORS, ÚS SANITARI, ESPAI D’ATENCIÓ MÈDICA I ALTRES ESPAIS TÈCNICS

635.732 €