En evaluacion Otro tipo

La gestió i la dinamització del Casals de Barri Via Trajana i La Llacuna del Districte de Sant Martí amb mesures de contractació pública sostenible.

Expediente: 001_26001433

Contrato de contrato en evaluación por Ajuntament de Barcelona en Barcelona. Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 98000000.

459.922
Presupuesto base
700.690
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
98000000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
29 may 2026, 16:04
Fecha límite
17 jun 2026, 01:59
Duración
2 años
Lote
1

Organismo contratante

Ajuntament de Barcelona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 may 2026
Anuncio de Pliegos 29 may 2026
Fin Plazo Presentación 17 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 17 jun 2026, 07:00

Mismo sector y zona (98 en Barcelona)

Abierta 001_26002838

Servei de gestió, dinamització i coordinació del servei d'informació juvenil, joves de Sants-Montjuïc, del Districte de Sants-Montjuïc amb objectius d'eficiència social

361.590 €

Abierta SAB_2026000045_

El objecto del contrato lo constituye la prestación del servicio de dinamización y promoción de la lectura así como la promoción y dinamización cultural en el espacio cultural-biblioteca Font de La Mina en Sant Adrián de Besòs. La Biblioteca Fuente de la Mina es un servicio dentro del conjunto del Espacio Cultural Fuente de La Mina de San Adrián de Besòs. Ambos espacios conforman el servicio cultural que se da en todo el espacio genérico (equipamiento municipal), llamado Espacio Cultural Fuente de La Mina en el que se tienen que distinguir, por un lado, la Biblioteca Fuenta de la Mina y, por otro, el propiamente dicho Espacio Cultural en el que se encuentran los servicios y salas para compartir tanto para los proyectos de dinamización de la lectura y cultura que realiza la Biblioteca com por las acciones culturales directamente dirigidas a entidades y población en general.

560.716 €

Abierta 001_26002967

La prestació del Servei d¿Acompanyament i Tramitació al Reagrupament Familiar adreçat a persones d¿origen extracomunitari, amb la finalitat d¿oferir suport al procés de retrobament familiar

2.209.074 €

Abierta 744/2026

És objecte del present contracte el servei de dinamització del Consell d’Infants i Joves de Santa Margarida de Montbui, format per representants de les escoles de Santa Margarida de Montbui que fan P5 i P6 i per joves de 1r i 2n d’ESO de l’institut del mateix municipi.

7.947 €

Abierta 001_26003568

És la gestió, direcció, dinamització i coordinació de l'Espai Jove Les Basses i el Servei d'Informació Joves de Nou Barris del districte de Nou Barris de Barcelona, amb mesures de contractació pública sostenible

1.371.302 €

Abierta 3413/2026

L’objecte del present contracte és la prestació dels serveis de personal de consergeria als següents equipaments municipals: -Mas Cantí. -Casa Bastinos. -Equipaments esportius municipals: Pavelló 1, Pavelló 2 i Camp de Futbol municipal on el servei inclourà també les tasques de neteja bàsica posterior a partits i entrenaments, per garantir unes condicions òptimes d’higiene i ús continuat de les instal·lacions.

120.016 €

Abierta 001_26001941

Servicio de intervención y mediación frente a situaciones de pérdida de vivienda y/o ocupaciones en la ciudad de Barcelona.

4.630.165 €

Abierta 2025 1408

contractació promoguda pel departament d’Esports consistent en la prestació dels serveis d’administració, atenció al públic, manteniment i socorrisme de la piscina municipal Miguel Luque de Parets del Vallès, d’acord amb les condicions establertes en aquest plec i en el plec de prescripcions tècniques particulars.

352.660 €

Abierta 26-04

serveis de manteniment dels pianos moderns i històrics (fortepianos) de la Fundació Escola Superior de Música de Catalunya (ESMUC)

93.338 €

Abierta 001_26002950

Servei"NOU BARRIS DIGITAL"al Districte de Nou Barris, amb mesures de contractació pública sostenible a l'Ajuntament de Barcelona

161.749 €

Más licitaciones de Ajuntament de Barcelona