Adjudicada Servicios

La gerstió integral, explotació i prestació dels serveis esportius i altres de caràcter complementari que es porten a terme a les instal·lacions de l'Espai d'Aigua i Salut i al Pavelló Municipal d'Esports El Pujoló de Taradell, així com la gestió de la piscina d'estiu municipal durant la seva temporada d'obertura anual.

Expediente: e-1186/2025

Contrato de servicios adjudicado por Ajuntament de Taradell. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 3 años. Categoría CPV 92600000. Adjudicado a LLINARSPORT SL. Se recibió 1 oferta.

2.277.965
Presupuesto base
3.515.431
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
92600000
Publicación
4 mar 2026, 18:27
Fecha límite
16 feb 2026, 16:00
Duración
3 años

Adjudicación

Adjudicatario
LLINARSPORT SL
NIF
B64485923
Importe
2.243.795
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Taradell

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 16 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 9 abr 2026, 06:23

Más licitaciones de Ajuntament de Taradell