Adjudicada Servicios

La Fundació IMIM precisa d’un servei d’auditoria externa per a la renovació i seguiment de certificacions de sistemes de gestió conforme a normes internacionals de qualitat i innovació, amb l’objectiu de garantir la continuïtat de les certificacions i el compliment dels estàndards exigibles en la seva activitat. En concret, es requereix: ⎯ La certificació del sistema de gestió de la qualitat conforme a la norma UNE-EN ISO 9001:2015 aplicada a la Plataforma MARBiobanc; ⎯ La certificació conforme a la norma ISO 56001:2024 corresponent a les unitats de Innovació (Hospital del Mar) i Transferència (FIMIM). Aquesta necessitat deriva de l’obligació de sotmetre els sistemes de gestió a auditories periòdiques realitzades per entitats certificadores acreditades, com a condició indispensable per mantenir la validesa dels certificats i assegurar el correcte funcionament de les activitats de recerca biomèdica i d’innovació desenvolupades per la Fundació IMIM.

Expediente: Exp. 05-2026

Contrato de servicios adjudicado por Fundació Institut Hospital del Mar d'Investigacions Mèdiques. Lote 1. Duración del contrato: 3 años. Categoría CPV 79212000. Adjudicado a ICDQ INSTITUTO DE CERTIFICACIÓN, SL. Se recibieron 4 ofertas.

6.177
Presupuesto base
6.177
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
79212000
Publicación
29 mar 2026, 06:22
Fecha límite
13 abr 2026, 11:00
Duración
3 años
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
ICDQ INSTITUTO DE CERTIFICACIÓN, SL
NIF
B66084591
Importe
1.761
Ofertas recibidas
4

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 mar 2026
Anuncio de Pliegos 29 mar 2026
Fin Plazo Presentación 13 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:23

Más licitaciones de Fundació Institut Hospital del Mar d'Investigacions Mèdiques