Formalizada Suministros

La finalitat principal del contracte és millorar la il·luminació de la Via Verda de la Val de Zafán al seu tram entre Tortosa i Roquetes. El fet de proposar una millora en la il·luminació nocturna, facilita i apropa aquest actiu a tots aquells visitants que vulguin gaudir del territori fora de les hores de ple sol. A part, la il·luminació nocturna del tram de la Via Verda entre Tortosa i Roquetes, afavoreix l’ús d’aquesta via no solament per part del sector turístic, sinó també per part de la gent que viu i hi treballa al territori, afavorint una circulació no motoritzada entre ambdues poblacions, i impulsant vies sostenibles i verdes per al seu ús quotidià. Amb un actiu turístic tant important com és la Via Verda de la Val de Zafán, el qual serveix d’eix vertebrador de bona part del territori, turísticament parlant, és fa del tot necessari invertir en millorar la qualitat del servei i la seguretat en la circulació per la via. La subactuaciò amb que es basa aquesta memòria consisteix amb el subministrament i el muntatge d’un total de 77 llumeneres amb major capacitat que les que hi ha instal·lades actualment i amb el panell fotovoltaic de major superfície orientable 360º per tal de buscar l’orientació sud alhora que el LED pot orientar-se degudament sobre la via verda.

Expediente: 196/2025

Contrato de suministros formalizado por Consorci de Polítiques Ambientals de les Terres de l'Ebre (COPATE) en Tarragona. Duración del contrato: 3 meses. Categoría CPV 31527260. Adjudicado el 14 oct 2025 a Aneum LED. Se recibieron 3 ofertas.

49.586
Presupuesto base
49.586
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
31527260
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
9 mar 2026, 14:08
Fecha límite
3 jul 2025, 01:59
Duración
3 meses

Adjudicación

Adjudicatario
Aneum LED
NIF
B99273369
Importe
48.030
Ofertas recibidas
3

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 9 mar 2026
Anuncio de Pliegos 9 mar 2026
Fin Plazo Presentación 3 jul 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 14 oct 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 10 mar 2026, 04:12

Mismo sector y zona (31 en Tarragona)

En evaluacion 52_2026_CNT

Subministrament, mitjançant lloguer, dels equips i/o elements que constituiran l’enllumenat ornamental nadalenc i el seu transport i manteniment, per procediment obert, i inici de la licitació.

61.000 €

Adjudicada 38/2026 - A1 Adhesió ACM

Adhesió de CALAFELL EMPRESA MUNICIPAL DE SERVEIS, S.A. (CEMSSA) al contracte 2023.04.A03 de l’Acord marc de subministrament d’energia elèctrica amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2023.04) - Lot 1 (Baixa tensió: fins a 15 kW)

17.189 €

En evaluacion 2026-18

Ejecución de las actuaciones definidas en el proyecto de "Reforma integral del alumbrado público del Polígono Industrial de Valls – FASE 4"

94.807 €

En evaluacion 4747/2025

subministrament de material elèctric per la Brigada Municipal.

45.000 €

Adjudicada 2026-0001487

Pròrroga de la contractació del subministrament d'energia elèctrica de la seu del Consell Comarcal de l'Alt Camp (expedient amb referència interna 8100170005-2025-0000179), mitjançant contractació basada en l'Acord marc de subministrament d'energia elèctrica amb destinació a les entitats locals de Catalunya de l'ACM (Exp. 2023.04), Lot 7.

12.397 €

Adjudicada 1717/2026

Contractació basada del lot 2 i 59 pel subministrament i serveis d'instal·lació d'enllumenat públic dins l'Acord Marc de serveis i subministrament d'elements d'eficiència energètica en l'enllumenat públic (2022.07)

37.181 €

Formalizada SUM-26-0266-SOM

Suministro e instalación de un grupo electrógeno para el centro de umivale Activa de Reus Tecnoparc (Tarragona)

28.000 €

Formalizada 5206/2023

Contractació del servei tècnic especialitzat de llum, so i audiovisuals, i pel lloguer d'equips d'il·luminació i de so d'espectacles en viu, inclòs transport, instal·lació, muntatge i desmuntatge del material subministrat, per a la realització dels espectacles inclosos a la programació del Celler de Vila-seca.

102.289 €

Formalizada 2026/430264

Sustitución de la actual instalación y detección contraincendios en edificio sede de la DP TGSS Tarragona.

44.030 €

Desierta 8931/2025

Subministrament de material elèctric per treballs que realitza la Brigada Municipal en el mateniment d'edificisi vies publiques del municipi de Roda de Berà.

45.000 €

Más licitaciones de Consorci de Polítiques Ambientals de les Terres de l'Ebre (COPATE)

Adjudicada 410/2025

A la vista de la situació d'emergència generada a causa del lixiviat acumulat a posteriori de les fortes pluges justificades a l’expedient, es requereix, amb caràcter immediat, recórrer a la contractació del “Servei de tractament extern de lixiviats del dipòsit controlat de residus de Mas de Barberans i el seu transport”.

234.000 €

Adjudicada 376/2025

A la vista de la situació d'emergència generada a causa del lixiviat acumulat a posteriori de les fortes pluges justificades a l’expedient, es requereix, amb caràcter immediat, recórrer a la contractació del “Servei de tractament extern de lixiviats del dipòsit controlat de residus de Mas de Barberans”.

115.000 €

Formalizada 320/2025

L’objecte del present contracte és el manteniment de la plataforma d’administració electrònica que actualment té implantada el Consorci de Polítiques Ambientals de les Terres de l’Ebre (COPATE) per a tota la seva gestió administrativa i organitzativa, la qual incorpora els components i funcionalitats necessàries que permeten tant el compliment del marc legal vigent com l’adequació a les normes tècniques d’interoperabilitat i seguretat. Així mateix, també constitueix objecte del contracte la definició de les especificacions tècniques per a la contractació dels serveis que siguin necessaris per al manteniment, en les seves diferents modalitats, de la plataforma contractada.

56.900 €

Adjudicada 165/2026

Servei de neteja dels centres de treball del COPATE a Roquetes i a Deltebre

46.368 €

Adjudicada 165/2026

L'objecte del present contracte és la prestació del servei de neteja integral de les instal·lacions dels centres de treball del Consorci de Polítiques Ambientals de les Terres de l'Ebre (COPATE), ubicats als municipis de Roquetes i de Deltebre, incloent-hi totes les dependències, espais comuns, zones de treball, despatxos, sales de reunions, lavabos, magatzems i qualsevol altre espai que formi part de les instal·lacions.

23.184 €