La finalitat del present contracte és el manteniment en viver d’exemplars de diferents espècies de flora amenaçada lligada a ambients aquàtics amb l’objectiu final de reforçar les seves poblacions naturals o la creació de nous nuclis.

Expediente: GA20-26

Contrato de servicios anulado por Forestal Catalana, SA. Duración del contrato: 6 meses. Categoría CPV 77311000.

15.000
Presupuesto base
45.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
77311000
Publicación
12 may 2026, 10:04
Fecha límite
26 may 2026, 16:00
Duración
6 meses

Organismo contratante

Forestal Catalana, SA

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 12 may 2026
Anuncio de Pliegos 12 may 2026
Fin Plazo Presentación 26 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 16 may 2026, 06:22

Más licitaciones de Forestal Catalana, SA