En evaluacion Obras

La determinació concreta de les obres objecte de contractació és la que s’inclou al Projecte constructiu del nou pou al Mas del Pla redactat per Jose Antonio Lopez Vales i la separata del projecte que descriu les dos fases d’execució i distribueix les partides a executar en cadascuna: - Fase 1: Construcció i assaig de bombeig. - Fase 2: Instal·lació d’equip elevador Aquest projecte i la separata que descriu les dos fases d’execució i distribueix les partides a executar en cadascuna, ha estat aprovat inicialment per la Junta de Govern Local de data 20 de febrer de 2026, publicat al Butlleti Oficial de la Provincia de Tarragona (BOPT), en data 14 de gener de 2026, pel termini de 30 dies hàbils. Aquest contracte té per objecte licitar les obres necessàries per a que es porti a terme la construcció del nou pou a la urbanització Mas del Plata del terme municipal de Cabra del Camp (Tarragona).

Expediente: 4303630008-2026-0000540

Contrato de obras en evaluación por Ajuntament de Cabra del Camp en Tarragona. Duración del contrato: 20 días. Categoría CPV 45262220.

68.877
Presupuesto base
68.877
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
45262220
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
20 may 2026, 14:11
Fecha límite
10 jun 2026, 01:59
Duración
20 días

Organismo contratante

Ajuntament de Cabra del Camp

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 20 may 2026
Anuncio de Pliegos 20 may 2026
Fin Plazo Presentación 10 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 30 jun 2026, 06:22

Mismo sector y zona (45 en Tarragona)

Abierta AT26158_O

L’objecte d’aquesta licitació és la contractació d’execució de les obres de reparació de la solera i parets del dipòsit IPM de la divisió AIGÜES DE REUS de la societat REUS SERVEIS MUNICIPALS SA.

244.724 €

Abierta 4304450006-2026-0003041

L’objecte del contracte és l’execució de les obres de millora, adequació i modernització de la Casa de Cultura, que inclou intervencions a l’espai escènic a l’interior de l’edifici i al seu entorn exterior. El detall i condicions de l’obra es defineixen i fixen en el Projecte que juntament amb aquest Plec de clàusules administratives particulars regirà el contracte.

202.300 €

Abierta 89/2026

L’objecte de la present licitació es la construcció d’un heliport en la modalitat “operating site” a la ETAP del CAT a L’Ampolla per a usos propis del CAT i també per atendre possibles emergències tant pròpies com dels nostres contractistes, esdevé necessari disposar d’una superfície apta per poder aterrar un helicòpter apte per a transport sanitari i de vigilància aèria.

72.604 €

Abierta 4309950006-2026-0000311

L’objecte d’aquest projecte és la pavimentació i la renovació dels serveis de clavegueram, tub municipal, aigua potable i soterrament de l’enllumenat públic de part dels carrers Porxos i Racó, situats al municipi de Palma d’Ebre.

141.018 €

Abierta 4309950006-2026-0000322

L’Ajuntament de la Palma d’Ebre vol rehabilitat el carrer Raval de la Torre, perquè està en molt mal estat de conservació. Tots els serveis com el clavegueram i l’aigua potable està en mal estat degut a la seva antiguitat. El mateix passa amb la pavimentació. Amb la rehabilitació vol dignificar el carrer i regenerar les seves infraestructures de serveis.

134.233 €

Abierta Exp.1263/2026

Realització de les obres de millora de la deixalleria comarcal situada al terme municipal de Falset.

119.538 €

Abierta 4304450006-2026-0003034

Les actuacions inclouen, entre d'altres, la renovació de paviments i itineraris per a vianants, la millora de la seguretat viària, la implantació d'infraestructures de mobilitat sostenible, la renovació de xarxes de serveis urbans, la instal·lació d'enllumenat públic i la urbanització d'espais lliures amb incorporació d'arbrat, jardineria i mobiliari urbà. El detall i condicions de les obres es defineixen i fixen en els Projectes corresponents a cada lot que juntament amb el Plec de clàusules administratives particulars regiran el contracte.

651.720 €

Abierta 1671/2026

Obres definides en el Projecte bàsic i executiu per a la consolidació estructural i restauració interior de la Torre de la Vila de Torredembarra

186.851 €

Abierta 8004330008-2026-0012561

L’objecte d’aquest contracte és l’execució de les obres incloses en el "Projecte d'actuacions puntuals de seguretat i drenatge a diverses carreteres de la xarxa local. Any 2026". Les actuacions tenen per finalitat millorar la seguretat viària, el drenatge, la funcionalitat i la conservació de la xarxa local de carreteres de la Diputació de Tarragona, mitjançant l'execució d'actuacions puntuals en diferents carreteres de la xarxa.

2.412.831 €

Abierta 3888/2026

Obres de millora de les instal·lacions de climatització de l'edifici del Castell - Ajuntament de Torredembarra, definides en dues fases: FASE 1: en aquesta fase s'executaran els treballs de: - Desmuntar les dues bombes de calor Ciatesa actuals de la coberta. - Instal·lar una bomba de calor Ciat Aquaciat ILD 450R, o similar. - S’eliminen les tres bombes centrifugues existents. - Formació de suports antivibratoris. - S’instal·larà un desenfangador de fangs magnètics, i comptadors d’energia elèctrica i tèrmica. - S’instal·larà un sistema de gestió intel·ligent remota dels equips. FASE 2: - Instal·lar una segona bomba de calor Ciat Aquaciat ILD 450R, o similar.

121.979 €

Más licitaciones de Ajuntament de Cabra del Camp

Abierta 4303630008-2026-0000751-1

CONTRACTACIÓ DE LES OBRES PER EXECUTAR EL PROJECTE DE REMODELACIÓ DEL CARRER DE L'ALT CAMP

170.232 €

Abierta 4303630008-2026-0000751-1

L’objecte del contracte és l’execució de les obres corresponents al «Projecte de remodelació del carrer de l’Alt Camp», al terme municipal de Cabra del Camp, d’acord amb el projecte tècnic aprovat. Les actuacions comprenen principalment la demolició dels elements i paviments existents que resulten incompatibles amb la nova ordenació, els moviments de terres necessaris, la remodelació i pavimentació del carrer, l’execució dels nous ferms i paviments, la renovació parcial de la xarxa de sanejament d’aigües residuals, incloses les escomeses domiciliàries i els pous de registre, així com la resta de treballs, instal·lacions i actuacions complementàries definides en el projecte tècnic. L’execució del contracte s’haurà d’ajustar al projecte tècnic, als plecs que regeixen la contractació, a l’oferta presentada per l’empresa adjudicatària i a la normativa que sigui aplicable.

170.232 €

Anulada 4303630008-2026-0000751

L’objecte del contracte és l’execució de les obres corresponents al «Projecte de remodelació del carrer de l’Alt Camp», al terme municipal de Cabra del Camp, d’acord amb el projecte tècnic aprovat. Les actuacions comprenen principalment la demolició dels elements i paviments existents que resulten incompatibles amb la nova ordenació, els moviments de terres necessaris, la remodelació i pavimentació del carrer, l’execució dels nous ferms i paviments, la renovació parcial de la xarxa de sanejament d’aigües residuals, incloses les escomeses domiciliàries i els pous de registre, així com la resta de treballs, instal·lacions i actuacions complementàries definides en el projecte tècnic. L’execució del contracte s’haurà d’ajustar al projecte tècnic, als plecs que regeixen la contractació, a l’oferta presentada per l’empresa adjudicatària i a la normativa que sigui aplicable.

170.232 €

Anulada 4303630008-2026-0000751

CONTRACTACIÓ DE LES OBRES PER EXECUTAR EL PROJECTE DE REMODELACIÓ DEL CARRER DE L'ALT CAMP

170.232 €

Anulada 4303630008-2026-0000564

Concessió demanial d’ús privatiu i explotació del servei de bar situat a la piscina municipal de Cabra del Camp - Procediment negociat

228.000 €