Formalizada Servicios

La contractació té per objecte prestar el servei de neteja dels espais del centre educatiu. La neteja de l’escola/l’institut Institut Torre Vicens consisteix a treure la brutícia i fer nets l’edifici escolar, les instal·lacions i els equipaments

Expediente: 25006732/2026-01

Contrato de servicios formalizado por Centres educatius - Serveis Territorials a Lleida en Lleida. Procedimiento abierto. Categoría CPV 90919300. Adjudicado el 2 ene 2026 a Higserguiss, SL. Se recibieron 5 ofertas.

101.203
Presupuesto base
202.406
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
90919300
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
9 mar 2026, 18:04
Fecha límite
5 nov 2025, 15:00

Adjudicación

Adjudicatario
Higserguiss, SL
NIF
B25600347
Importe
87.874
Ofertas recibidas
5

Organismo contratante

Centres educatius - Serveis Territorials a Lleida

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 9 mar 2026
Anuncio de Pliegos 9 mar 2026
Fin Plazo Presentación 5 nov 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 2 ene 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 10 mar 2026, 04:11

Mismo sector y zona (90 en Lleida)

Abierta 2026/94-4352

Servicio de limpieza de los diferentes edificios y dependencias de la Diputación de Lleida y sus Organismos autónomos, dividido en los siguientes lotes. Lote 1. Edificio presidente, oficinas OAGRTL y Finca Buen Reposo Lote 2. Instituto estudios ilerdenses, Monasterio Avinganya y edificios patrimonio Lot3. Edificios del complejo Caparrella (parque móvil, gerencia/ Servicio de aguas, mantenimiento, teatro, espacio antiguo CEEI y escuelas especiales El LOTE 3 se configura como lote reservado a Centros Especiales de Trabajo de Iniciativa Social (CETIS), y Empresas de Inserción (EI), en aplicación del que dispone la Disposición Adicional Cuarta de la Ley 9/2017, de Contratos del Sector Público.

1.469.919 €

Abierta SER-26-0282-AYS

Contratación del servicio de limpieza del centro de umivale Activa en Balaguer (Lleida)

24.000 €

Abierta SER_OBE_2026_0011

Las tareas que deben realizarse durante el plazo del contrato, se describen en el Pliego de Prescripciones Técnicas, y son el transporte y el tratamiento de los lixiviados generados en el depósito controlado de residuos fuera de uso de Serrallarga

175.000 €

Formalizada CTFC-2024-163

Contractació servei recollida i gestió residus laboratori

21.611 €

En evaluacion SER_OBEA_2026_0013

L’objecte del contracte és la prestació del servei de control de mosquits i de vespa asiàtica i altres insectes voladors, a les zones humides dels espais naturals de Lleida de Lleida. HABILITACIÓ PROFESSIONAL Les empreses licitadores han d’acreditar lainscripció al corresponent Registre oficial d'establiments i serveis plaguicides ROESP, així comla disposició del’acreditació de capacitació necessària per treballar amb una empresa que manipula biocides per part dels responsables i els treballadors de l’empresa.

15.368 €

En evaluacion SER_OBEA_2026_0003

Les tasques que s’han de realitzar durant el termini del contracte, es descriuen al Plec de prescripcions tècniques, i són el transport i el tractament dels lixiviats generats en el dipòsit controlat de residus fora d’ús de Serrallarga

56.875 €

Prevista AP15/26

Servei de neteja de les diferents estacions de la línia Lleida - La Pobla i Lleida - Terrassa de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya 2027-2029 - Lot 1: Servei de Neteja de les estacions de la Línia de Lleida- La Pobla. - Lot 2: Servei de Neteja de les estacions de la línia Lleida-Terrassa.

327.551 €

En evaluacion 41/2025

Contracte de serveis de neteja d'edificis municipals i d'altres dependències

120.000 €

En evaluacion 1403-374-2025

Serveis consistents en la realització de la neteja dels edificis i espais exteriors municipals.

193.116 €

Adjudicada 138/2026

L’objecte del present plec és la determinació de les prescripcions tècniques per a la contractació del servei de neteja de dependències, edificis i instal·lacions municipals de l’Ajuntament de Térmens.

190.087 €