Formalizada Servicios

La contractació té per objecte prestar el servei d’assistència de monitoratge per a l’hora de dinar i la migdiada de la Llar d’Infants Arrel de Cervera.

Expediente: 25007190/2026/05

Contrato de servicios formalizado por Centres educatius - Serveis Territorials a Lleida en Lleida. Procedimiento abierto. Categoría CPV 80410000. Adjudicado el 22 jul 2026 a Associació Educativa Tropezando con Suerte. Se recibieron 4 ofertas.

81.072
Presupuesto base
194.573
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
80410000
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
21 may 2026, 16:03
Fecha límite
5 jun 2026, 14:00

Adjudicación

Adjudicatario
Associació Educativa Tropezando con Suerte
NIF
G66473158
Importe
70.622
Ofertas recibidas
4

Organismo contratante

Centres educatius - Serveis Territorials a Lleida

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 21 may 2026
Anuncio de Pliegos 21 may 2026
Fin Plazo Presentación 5 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 22 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 04:33

Mismo sector y zona (80 en Lleida)

Abierta 2872/2025

El objeto del Sistema Dinámico de Adquisición (en adelante SDA), es la selección de empresas con las capacidades técnicas y materiales suficientes que podrán participar en las licitaciones para la adjudicación de los contratos específicos en el marco del SDA, cuyo objeto son los servicios de formación, actividades, talleres, entre otros, con fines socioeducativos.

Abierta 2024SER122 SDA

Sistema dinàmic d’adquisició (SDA) per a la contractació de la prestació dels serveis formatius, en format de cursos d’idiomes, de l’Institut de Llengües de la Universitat de Lleida

190.818 €

Formalizada 2026SER83

Programa formatiu per al PTGAS en una gestió emocional per equips.

3.375 €

Formalizada CONS_RES_2026_0001_2a FASE

L’objecte de la concessió administrativa és la coordinació i implementació dels serveis educatius i formatius de l’Escola Municipal d’Arts Escèniques (actual Aula Municipal de Teatre).

756.751 €

Formalizada 08/2026

Servei de formació del mòdul “Incidents Múltiples Víctives (Imv) I Atenció En El Medi Muntanya” del Màster En Atenció Prehospitalària I Hospitalària Urgent de la Fundació Institut De Formació Continua De La Universitat De Barcelona (IL3-UB).

41.794 €

Formalizada 2026SER71

Formació per al PTGAS en Microsoft 365 Teams

2.832 €

Formalizada 2026SER70

Formació per al PTGAS en l’ús de l’eina SharePoint

2.832 €

En evaluacion CONS_RES_2026_0001

L’objecte de la concessió administrativa és la coordinació i implementació dels serveis educatius i formatius de l’Escola Municipal d’Arts Escèniques (actual Aula Municipal de Teatre).

756.751 €

Adjudicada SER_OBE_2026_0009

Servei de gestió i coordinació del programa formatiu no reglat en arts visuals i plàstiques de l’Escola d’Art Municipal Leandre Cristòfol i la contractació de professorat expert per a impartir els cursos monogràfics per adults, joves i infants d’arts visuals i plàstiques, dins de l’oferta formativa no reglada de l’Escola d’Art Municipal Leandre Cristòfol.

100.702 €

Formalizada 464/2024

El servei de formació mitjançant estades de robòtica i escacs, i estades de música per la temporada d’estiu 2024, en els municipis d’Alcarràs i Torres de Segre, finançades amb fons europeus provinents de l’Instrument Europeu de Recuperació, Transformació i Resiliència Next Generation EU.

25.748 €